Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2éves Sicu kutyám mindig...

2éves Sicu kutyám mindig feleszik valamit az utcán, elengedve sétálunk, mert van egy játszó pajtija is. Mit tegyek vele? El vagyok keseredve, mert már 6 hónapos vagyok, nem tudok futkározni utána, nem is hallgat rám, csak szórakozik velem.

Figyelt kérdés

Előbb volt a kutya mint a párom. Velem aludt stb. Párom a falkavezér, de én sétáltatom, én kutyám...

Már gondolkodtam az elektromos nyakörvön is:(

Azt mondják hogy engem szeret, páromtól tart.

Ma nagyon ki voltam reggel, szidtam de le sem szart...Na meg kiabáltam. aki kidobálja a kaját (panel ház).


Doki azt mondta, hogy aki porszívó az az is marad. Nagyon szeretném ha "normális" lenne. Imádom, de kikészít. Volt egy időszakszak mikor szót fogadott.


2010. okt. 26. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Kutya nevelési könyvekkel filmekkel hogy állsz? Ha eddig nem tudtad magadtól, meg ismerősöktől kért tanácsokból megoldani a problémádat, akkor az nem is fog menni most, hiába írunk hosszú kommenteket itt most látatlanban.


szóval vagy beleásod magad kicsit a témába, és kezdésnek elolvasod ezt: scribd.com/doc/8027039/Jan-Fennel-Kutyapszichologia


meg a Ceasar Millar könyvet, meg nézel pár Póráz két végént és Csodálatos kutyadokit, és összerakod magadnak, hogy mik a problémáid, és azokon milyen módszerekkel tudsz segíteni


Vagy elmentek egy jó suliba, ahol ezt mindet megtanítják.

2010. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!