Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért utálják sokan a kutyákat...

Miért utálják sokan a kutyákat, mikor a macskák gonoszabbak?

Figyelt kérdés
márc. 24. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Egy macska nem ugat vonyit állandóan nem rombolja a le a keritést nem akar rádrontani szétkapni bárkit sem egyedül sem csoportban.
márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Kezdjuk ott, ellentetbe az emberrel, egy allar soha nem gonosz.

A macska foleg nem.

márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Aztán miért gonoszak, szerinted? És mi az összefüggés a kettő között? Te miért utálod a macskákat, mikor a medvék gonoszabbak?
márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Állatnál nincs gonosz.A kutya zavaróbb tud lenni ennyi.pl macskaszarba nem léptem még mert elássa.
márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Az állatok nem tudnak gonoszak lenni (bár amúgy az ember sem sűrűn, inkább max önző, és az önzésével árt másoknak).

A kutyáknak pedig több zavaró tulajdonsága van, pl hangosak (ugatás), szagosabbak átlagban, illetve ha neveletlenek, akkor zavarnak másokat a viselkedésükkel (ugatás, ugrálás, stb).

márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

A macskák nem gonoszak!

Amúgy én nem utálom a kutyákat, volt nekem is, de pl. a felettünk lakó kutyák bizony baromi idegesítőek az örökös ugatásukkal. De még őket sem utálom.

márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Én a macskákat is utálom.
márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Úgy látom, ide is csupa ebgyűlölő jutott be.
márc. 24. 16:11
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Te is ebgyűlölő vagy, hiszen a kutyát is gonosznak tartod, a macskát meg még gonoszabbnak. Szerintem meg te vagy a leggonoszabb a világon, és te vetíted ki a lelked sötétségét az állatokra.
márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

> "Egy macska nem ugat vonyit állandóan nem rombolja a le a keritést nem akar rádrontani szétkapni bárkit sem egyedül sem csoportban."


Csak éppen párzáskor olyan éles, hangos hangokat adnak ki, hogy az egész utca hallja őket.


Nálunk bizony szétszedik a kertben az uborkahálót és csirkehálót is rongtáltak már meg, amikor felmásztak rá. A fóliasátrat is képesek szétkarmolni, ha kedvük van rá.


Igaz, hogy téged nem tép szét, de a madarakra előszerettel vadásznak. Pockokat, vakondokokat, más kistestű élőlényeket is elpusztítanak csak úgy kedvtelésből. Védett madarak tojásait pusztítják el, ezzel ellehetetlenítve a fennmaradásukat. Ami mellesleg súlyos pénzbüntetést is von maga után, ha valaki kamerafelvétellel tudja bizonyítani. Nem hiába mondják, hogy a macskák károsak az élővilágra.


> "A kutya zavaróbb tud lenni ennyi.pl macskaszarba nem léptem még mert elássa."


A macska nem ássa el a végtermékét, legfeljebb letakarja. Ha homok van a háznál vagy, akkor képes állandóan oda üríteni, ami kellemetlen tud tenni.

márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!