Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy bichon bolognese...

Szeretnék egy bichon bolognese kutyust. Honnan vegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
kockázatos pl. az e-dog.hu-ról vásárolni?
2010. okt. 26. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Nekem tenyésztő a keresztanyukám, ebből kifolyólag nekem is van egy kis bolognesem. Tanácsként azt mondom, hogy ne szaporítótól vegyél, és én a helyedben azt is fontosnak tartanám, hogy mikor megnézem a kutyus láthassam a szüleit (mindkettőt!). Egyébként sok sikert kívánok a kutyushoz, sok örömet fog neked okozni ebben biztos vagyok, imádnivaló egy fajta:)
2010. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha nem akarod kiállításokra vinni,hanem csak családi kedvencnek lesz,akkor vehetsz olcsóbbat(30-35 ezer Ft),ha törzkönyveset,kiállítási minőséget akarsz akkor sokkal többe fog kerülni,akár százezrek is,viszont akkor keress egy neves kennelt ahonnan lehet ilyen kutyust venni,ne hirdetésekben böngéssz.Nekem "35 ezres" van,imádjuk,makkegészséges,gyönyörű kutyus,de kicsit érteni is kellene hozzá,hogy hogy kell neki kinézni,nehogy keveréket adjanak el neked a szaporítók.

2010. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, nincs kedved a Noésoktól elhozni egyet?


Szörnyű körülmények közül mentették kiőket, és nagyon keményen dolgoztak a szocializációjukon. Éppolyan szépek és szeretnivalóak, mint a tenyésztőtől vettek, csak ezzel még jót is teszel.


Itt a történetük:

[link]

2010. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!