Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám teherbe ejtette a...

A kutyám teherbe ejtette a szomszéd kutyát és most azt akarja hogy én fizessem az állatorvost! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A kutyám és a szomszéd kutya szokott együtt játszani de úgy néz ki kicsit több is volt köztük mert a szomszédom mondja hogy vemhes a kutyája és az én kutyám az apa.

Azt akarja hogy én fizessem az állatorvost és ellés után pedig “kutyatartást” akar fizettetni a kiskutyák után.

Kérhetek apasági tesztet?


ápr. 9. 01:39
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
82%

Igen, kérhetsz apasági tesztet.:)

Viszont én a jövőben javaslom a kutyád ivartalanítását, ezzel elkerülve a későbbi kínos helyzeteket.


Ráadásul még jobban is járna a kutyád.

"Az ivartalanított macskák és kutyák átlagos élettartama bizonyíthatóan hosszabb, mint a nem ivartalanítottaké. A Georgia Egyetem több mint 70 000 állat orvosi adatai alapján készült tanulmánya szerint az ivartalanított kan kutyák várható élettartama 13,8%-kal, az ivartalanított nőstény kutyáké pedig 26,3%-kal volt hosszabb. Az ivartalanított kutyák átlagos halálozási kora 7,9 év volt, míg az ivartalanított kutyáké jelentősen idősebb, 9,4 év."

ápr. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem figyelt a szomszédod a kutyájára, ha tudta, hogy nemzőképes nőstény?

Uzsorakamatot még nem akart adni?

Én a helyedben elköltöznék BAZ, Szabolcs megyéből.

ápr. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
90%
Hagyjuk már. Te raktad meg a kutyáját vagy mi? Nem. Akkor így járt.
ápr. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem igazán jogos a szomszéd igénye, mivel a te kutyád kan, az övé szuka, tehát hamarabb kellett volna, hogy észbe kapjon.

De úgy lenne akkor korrekt, ha ketten fizetnétek, fele-fele.

És akkor pontosan mit jelent az, hogy fizetni kell az állatorvosi költségeket? Méheltávolítás lesz magzatokkal együtt vagy nemsokára szülni fog a kutyus?

Mindenesetre, tényleg célszerű lenne mindkét kutyát ivartalanítani. Tele vannak a menhelyek. :(

ápr. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Vemhesen is lehet ivartalanítani,mondd csak meg neki, amúgy honnan tudja, hogy a te kutyád az apa? Nemzőképes nőstényt bármelyik kan megrakhatta, amelyik arra járt feléje.
ápr. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
93%

Bármilyen kutya megdughatta. Ha olyan a kerítése hogy van köztr rés, vagy csak drót az egész akkor azon keresztül is.

Szard le. Ivartalanítsa a kutyáját, ha nem akar kicsiket.

Max a gazdi keresésben segíts. Kutya tartás? Szopnak a kicsik. Utána ha már esznek szilárd kaját adja tovább őket.

ápr. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
92%
Mond meg neki, hogy kifizetés az ivartalanítás árának a felét, semmi mást !!!
ápr. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
89%
Feltételezem vicc a kérdés. Mi az, hogy kutyatartást fizess? Ajándékozza el a kutyákat. Legközelebb meg figyeljen a tüzelő szukára. Eléggé tudható és ütemezett, mikor tüzel.
ápr. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek tüzelő szukája van, akkor arra úgy kell vigyázni, mint a hímes tojásra. Durva dolgokra is képes egy-két kan, amikor oda akar kerülni hozzá - láttam már ilyen eseteket.


Ha a tiéd be tudta fedezni, akkor egy arra járó kóbornak se lett volna nagy akadály.

ápr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
78%
#2es. Azért a megjegyzésed nem volt szép hogy Szabolcs vagy Borsod megye...
ápr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!