Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya aludhat veled az...

A kutya aludhat veled az ágyban? Felmehet a fotelre?

Figyelt kérdés

Nem szőrözi össze?


Társasházi lakás. Egyedül élek. Új kutyus lenne.



ápr. 15. 08:12
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy hosszu szoru kutyam van ugyhogy nem er hozza a segge az agyhoz.
ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
#19 egyrészt nem lesz seggszagú az ágy (lol mi a fsz), másrészt téged mit zavar, hogy mások hogy alszanak?
ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
75%

Aki szerint nem undorito ha a gyerek telibe hányja vagy szarja azzal.szerintem gondok vannak.

En szeretem a gyerekem , szeretek anya lenni , de ami teny az teny. A hányas, szaras taknyolas nyáladzas undorito. 🤷‍♀️

ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
32%
#23 Bezzeg ha apuka mondja azt, hogy ő csak a pisis pelenkát szeretné cserélni, akkor ő a sz*r apa, aki nem segít, aki nem is foglalkozik a gyerekkel. Képmutatás a köbön.
ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
81%
#24 anyuka szerint is undi a kaki, mégsem hagyja a gyereket a szarban ülni. Apuka is ott volt, mikor a gyereket csinálták, undi vagy sem, meg kell csinálni.
ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
27%
#25 Hát, az én gyerekemnél nem volt annyira undi a kaki, mint amennyire örült neki, hogy vele foglalkozom, meg nincs rajta pelus. De hát mondom, ízlések és pofonok. Utáljátok a gyereket, üljön a kutyátok az arcotokra, engem továbbra sem érdekel.
ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Ágyra felmehetnek, fotelokra nem, pont azért, mert szőröznek és kb csak akkor használom a fotelt, ha vendégek jönnek. 100 éve még általános volt, hogy a házakban döngölt padlón éltek, nem biztos, hogy minden esetben szükséges ezt a higiéniát ennyire túlgondolni. 20 fok felett a természetben én bárhol leülök, elfekszem a füvön és még élek...

Van egy csomó fajta, aminek nem hullik a szőre, válassz olyat - ha visszamehetnék az időbe, valószínű én is így tennék-.

ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
80%

Nem, de nem (csak) a szőr miatt.

Én nevelem a kutyát és kellenek a határok. Jönnek hozzánk vendégek, nem akarom, hogy felmásszon melléjük. Ugyanígy alap, hogy asztalról sem kap enni.

Mondjuk 90%-ban nálunk kint van a kutya, mert sokkal alkalmasabb ott neki.

ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
94%

“Utáljátok a gyereket, üljön a kutyátok az arcotokra,”


Hogy vág egybe a két téma? A gyerek sír, üvölt, hisztizik, évekig törölni kell a seggét, takarítani a hányást stb.


A kutya csendben elvan és kint végzi a dolgát, nem nekem kell tisztába tenni. Oké néha behány, mert ő is lehet beteg, de ez messze nem olyan gyakori, mint egy gyereknél.

ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

" Utaljatok a gyereket uljon a kutya az arcotokra"


Ez a ketto hogy jon ossze ?

Nalad a gyerek csupasz seggel az arcodra ul ? Ha igen akkor vannak ám bajok 😅


Vagy abban mérjük , hogy szeretjuk e a gyerekeinket , hogy undoritonak talaljuk a hányasukat es egyeb mas testnedveiket? 🤔


Vessetek az oroszlanok ele , de egy rakas szar az szar marad még akkor is ha azt az en egyszem draga kisfiam is csinalta. 😃

ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!