Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya aludhat veled az...

A kutya aludhat veled az ágyban? Felmehet a fotelre?

Figyelt kérdés

Nem szőrözi össze?


Társasházi lakás. Egyedül élek. Új kutyus lenne.



ápr. 15. 08:12
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
69%

9 es.

Nekem van gyerekem es kutyam is. A kutyat meg sose kellett a sajat hányasábol es kakájából kivakarnom, nem fertőzött meg 4 napos hányos fosos virussal es nem okadott bele fel orankent az ágyamba. Nem hempergett macskaszaros homokozoba, es az orrabol se kellett meg patogatott kukoricat kiszedni.


Kutyan van kullancs nyakorv es be van oltva, igy aztan barhol fetrenghet kullancsot nem hoz haza. Seta utan önként ül le mig a mancsát megmosom, a gyerekem viszont fut elolem szethordva a lakasban a homokot 😂


Szoval nem lehet oket osszehasonlitani. A gyerekek elso par évei sokkal koszosabbak es undoritobbak mint egy kutya egesz elete . 😃

ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
90%
Ágyra, fotelra nem engedem fel. Van neki egy pihe-puha kuckója ahová elvonulhat pihenni. Így lett szoktatva és nem is mászik fel sehova.
ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
29%
#11 Igen, mert a gyerek meztelenül vontatja végig a sz*ros s*ggét az ágyneműdön, miközben alszol. Aztán másnap abban az ágyban szexelsz. Igen, az aztán sokkal tisztább, mint egy gyerek.
ápr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
84%
Ágyra nem. Egyetlenegy fotel van a lakásban, nem a nappaliban, hanem egy másik szobàban, ahová más nem ül le, és le is van takarva a kutya egyik plédjével, hogy ne szőrözze össze a bútorkárpitot, oda, de csak oda felmehet. Séta után egy puha ronggyal mancstörlés, eső után alapos törölközés és a konyhai kosarában szárítkozás a feltétele annak, hogy beengedjem a szobákba. Ezen kívül rendszeresen fésülöm. 30 kilós labrador hím.
ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ugyan jelenleg nincs saját kutyám, de hamarosan szeretnék. Nálunk a családban is az a szokás, hogy a család kutyája bejöhet a házba( ennek ellenére ő imád kint lenni, sokszor be sem akar jönni). Tehát ő a lakásba bejöhet, szőnyegekre is rámehet, viszont a kanapé és az ágy tabu neki. És a kutyus ezt szépen be is tartja, sosem volt olyan, hogy felment volna rájuk. Számtalan kutyafekhelye van, kint is bent is azokban el van illetve a szőnyegen az esetek nagy részét amúgy is a kövön tölti mert melege van. Hamarosan tervben van egy saját kutya( mert elköltözöm) és én is ezt a módszert fogom követni. Jó talán a kanapéra felengedem majd, viszont az ágyba nem hinném. Nagyon rossz alvó vagyok, elképesztő módon zavarna egy kutya ha folyton ott fészkelődne mellettem. Zavar a mocorgás, a hangok minden apró neszre felkelek. Úgyhogy a saját pihenésem érdekében is ezt kell tennem+ nálunk ez egy jól bevált dolog. Ennek ellenére én teljesen megértem azt aki felviszi az ágyra/ azt is aki nem. Szerintem ezt minden embernek saját magának kell eldöntenie kinek mi fér bele és miért dönt úgy ahogy. Nem hinném, hogy ezen múlik, hogy ki milyen gazda, hogy az ágyban vagy az ágy mellett alszik a kutyus.
ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
83%
Az enyémek feljöhetnek, de yorkik, nem hullik a szőrük. Szőrhullatós kutyát nem tartanék lakásban.
ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
11 hat az en kutyam nem szokta vegig vontatni a szaros segget az agyon. Egyreszt mert szobatiszta nem szarik az ágyba masreszt miutan feljottunk megtörlöm. 🤷‍♀️
ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Ja a gyerekem viszont hányta már telibe az ágyamat es fosott mar az olembe amig egy hányas utan vigasztaltam betegen.

Egyikkel se volt gond, mindet feltakaritottam. De egyertelmuem egy gyerek undoritobb es koszosabb mint egy kutya. 😃

ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
32%
#17 Attól még hozzáér a segge az ágyhoz, nem? Ne haragudj, az én segglyukam szépen el van rakva a két farpofám közé, még ha meztelenül alszom, akkor sem lesz seggszagú a takaróm. De hát kinek mihez van gusztusa. Neked a saját gyereked undorító, nekem meg a kutyával alvás. Ízlések és pofonok.
ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
86%
Nálunk igen.
ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!