Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya aludhat veled az...

A kutya aludhat veled az ágyban? Felmehet a fotelre?

Figyelt kérdés

Nem szőrözi össze?


Társasházi lakás. Egyedül élek. Új kutyus lenne.



ápr. 15. 08:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
35%
A házba se jöhet be. A tornácra is csak kivételes esetben.
ápr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
86%

Igen feljohet , ha vedlesi idoszak van akkor elofordul , hogy ossze szorozi. De olyankor nyilvan tobbszor fesuli az ember es tobbszor cserel agynemut is.

Seta utan mancsmosas es en a feneket is megtorlom nedves kendovel mert gyomorproblemai vannak es gyakran van hasmenese.

Ha egydul van itthon mindig felugrik az ágyba. Ha itthon vagyok akkor megvarja mig felengedem. Általaban a sajat ágyában alszik el es mikor eloszor szol az ebresztom akkor ugrik fel hozzam.

Az ágy végében alszik, de hajnalban raszoktam dobni a takarom végét. 😃

ápr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
37%
Kint a helye!
ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
76%

Nálam alap, hogyha bármilyen állatom van, akkor vele töltöm a szabadidőmet és ehhez hozzátartozik az is, hogy velük alszom, egy ágyban fekszünk, és igénylik is hogy egy légtérben legyünk.

Ha az udvaron vagyok, mind ott vannak velem, ha bemegyek a házba ledőlni tévézni, pár perc után azon kapom magam, hogy mind itt vannak velem ugyanúgy. :D (Kutya, macska.)

ápr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
79%

Nem szőrözi össze, max annyira mint amennyire az emberek is “vedlenek.” Cserélődik a haj, a bőrünk is hámlik, plusz mi izzadunk is, számomra az emberek sokkal koszosabbak.


Ha van kutyád, ha nincs, akkor is porszívózni kell, ágyneműt lehúzni, amit ha hetekig halogatsz akkor tuti tele lenne szőrrel, de azt nem is kell megvárni.

ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
94%
Dehogynem szőrözi össze 😅 Kutya. Hullik a szőrük. Minden azon múlik, hogy te mit tolerálsz.
ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
43%
Ágyba ugyanúgy nem, ahogy a konyhapultra sem rakom fel.
ápr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes, hogy a kismamák nem írnak ki olyan kérdést, hogy az újszülött nem-e “babázza” össze az ágyat, azt sem hogy milyen büdöseket nyomnak ki magukból, “büfiznek” és hogy mindent a szájukba vesznek, mindent összetapogatnak, plusz rengeteg vírust, betegséget összeszednek az oviban és viszik haza a szülőknek. Orrukban, szájukban turkálnak, sokszor ebben a sorrendben, viszont mindig a kutyásokat szidják, hogy igénytelenek, furcsa módon…
ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
37%
#8 Remélem, ha neked ugyanaz a kutya, ami a ki tudja milyen kullancsos fűben hempereg, meg a folyton mosdatott, pelenkázott baba, akkor nincs gyereked.
ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
87%
Igen, feljöhet az ágyra és igen, összeszőrözi. Főleg vedlési időszakban. Ezt mindenki el tudja dönteni maga, mi fér bele neki egy állattal. Nekem abszolút megéri többször porszívóznom és többször húzni az ágyneműt a kutya miatt, mert imádom mikor ott van mellettem.
ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!