Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik hírdető a legszimpatiku...

Melyik hírdető a legszimpatikusabb szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Tudom, hogy nincs kennelszámuk, de az biztos, hogy nem szaporítók. Véleményem szerint nem minden ember azért adja 30ezerért a kutyáját, mert keresni akar vele, lehet, hogy nemtudja vagy nemakarja megtartani és ezért ennyi az ára. Az expressz is televan fatatiszta kutyusokkal, na jó van sok keverék is, de vannak szépszámmal fajtatiszta kutyusok, sajnos ne havanese... Az ingyen vagy ajándékba elvihető rovatról írtam az imént. Szóval mik a vélemények?

[link]

[link]


2010. okt. 27. 14:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ez attól is függ, hoyg milyen célból kell neked. Ha kedvencnek, akkor egy barátságos, nyugott kutya kell, ha házőrző, az már nehezebb.. ott fontos, hogy az anya állat ne féljen az embertől és ne hagyja, hoyg mindenki megsimogassa. (ehhez én nem értek)
2010. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az első és az utolsó elég hitelesen nyomja, a kölykök is helyesek.

Én azt tanácsolom, hogy egyeztess le időpontot az általad szimpatikusnak talált hirdetővel. Akkor ott majd kiderül, hogy milyen körülmények között tarja a kutyusait, megnézheted a szülők törzskönyvét és eü papírjait illetve a kicsikét is. És akkor majd eldöntheted, hogy tényleg hozol e onnan kiskutyát. Ha meg valami bűzlik vagy gyanus, akkor megköszönöd, hogy ott lehettél és távozol.

2010. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hobbicélra, kiskedvencnek szeretnék havanese kiskutyát. :)
2010. okt. 27. 14:42
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, a hírdető körülményei, és a kutyusok tartása nagyon fontos. Mindent ellenőrizni fogok!:) Köszi, hogy ti mellettem vagytok, és nem hurrogtok le, hogy nem kennelből 100ezerért akarok kutyust.
2010. okt. 27. 14:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első tetszik a legjobban :)
2010. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem is. :) Rendezett körülmények között vannak, és a fehér barna foltos az olyan kis édes :) :-)
2010. okt. 27. 15:25
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért várok még válaszokat. :)
2010. okt. 27. 15:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, én lehurroglak. Akinek nincs kennelneve, az mind szaporító, mert ártanak a fajtának. Ettől függetlenül attól, hogy valakinek kennelneve van és százezrekért árul kutyát, még lehet szintén szaporító, én is tudnék sorolni ilyeneket. De a lényeg, hogy a belinkeltek mind szaporítók és tőlük nem vennék.
2010. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,


Egy "igazi" tenyésztő a kutyáit 100 ezer forint alatt nem adja oda senkinek, és nem azért mert keresni akar rajta.

Hanem, mert neki sincs ingyen a fedeztetés,orvosi költségek,tápok stb. Ha csak egyszerűen kedvencet szeretnél, aki beszínezi a szürke hétköznapjaidat,akkor menhelyről hozz haza egy kutyát. A 30 ezer forintot - amit a kutya megvásárlására fordítottál volna - költsd el a kutya felszereléseire, tápjára. Rögtön több embert boldoggá teszel magad körül, a kutyáról nem is beszélve.


Mutatok neked párat, hátha kedvet kapsz hozzá.


Őt például oltás árában el lehet vinni, 3500 Ft.


[link]


Ő pedig imádja ha szeretgetik.


[link]

2010. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Végülis én azt vallom, az első benyomás fontos! Kutya keresésekor fontos, hogy akitől hozod a kutyust, korrekt, közvetlen legyen. Ha zaklatott, feszült, esetleg mosogrva az eladója, lehetséges hogy hazudik! És nagyon fontos, hogy mikor alomhoz mész, és majd ott helyben választod a kutyust, általában azt kell választani, amleyik először odamegy hosszád és érdeklődik! Nekünk 3 kutyus van, mind a hármat így sikerült elhozni! És abszolút semmi porbléma nincs! Sok sikert!
2010. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!