Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a fiúkutyám?

Miért csinálja ezt a fiúkutyám?

Figyelt kérdés
Este , amikor tudja , hogy nem látjuk rámászik a párnájára, és párzó mozdulatokat csinál és ha odamegyünk abba hagyja.Nincs ivartalanítva és 3 éves (westie a kutya).
2010. okt. 27. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ivartalanítanám.
2010. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt anyámnak kéne elmagyarázni, mert ő nem szeretné , mert az rossz a kutyának... Ő most 42 éves én meg 13
2010. okt. 27. 15:50
 3/17 anonim ***** válasza:

Az ivartalanításnak csak pozitív oldalai vannak, rengeteg betegség, viselkedési zavar elkerülhető, ha ivartalaníttatjátok.

Ha pedig nem, akkor ne csodálkozzatok, ha ilyeneket csinál a párnával, 3 éves, ivarérett kutya és ez teljesen természetes!

2010. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
az én westie kutyám is ilyeneket csinált :D
2010. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
0%
Állatorvos tanácsolta,hogy mindenkép ivartalanítsuk a kutyát,ha nem akarunk kölyköket.Attól viselkedhet furán,hogy nem volt még lány kutyával.Próbáljatok lányt keresni neki.Vagy ívartalanítani kéne.Állatorvossal is konzulhatnátok,miért csinálhatja ezt.Lehet már nagyon szeretne párzani.A mi állatorvosunk azt mondta,hogy vagy ivartalanítás,vagy kölykök.Ha nem lesz lánnyal,és nincs is ivartalanítva,lehet megzakkan.Anyukádat kérdezted,akarja-e vmikor is pároztatni?Ha igen,lehet azért nem akarja ivartalanítatni...
2010. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

M.V

Egyszerűen és tömören:Kanos.

Ha gondolod ivartalanítsd.De én inkább vennék neki egy plüss állatkát(kb azonos méretűt a kutyával),azzal el lehet(nekem anno egy kutyám elvolt vele).De ha nagyon biztos,hogy nem akarjátok,hogy legyenek kiskutyák akkor ivartalaníttasd.

2010. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2010. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
sétáltatni, nevelni kéne szerencsétlent és nem egy elkényesztetett gyereket csinálni belőle!!!
2010. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 capsread ***** válasza:
Ez domináns viselkedés. Az pedig nagy baj. De amíg csak ebben nyilvánul meg a dominancia elég egy jó hangos MIT CSINÁLSZ?! kiáltás, ha ezt látjátok tőle.
2010. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ööö... hát nem csak ebben , amikor labdázunk vele akkor hörögve fut a labda után és elsőre ez elég ijesztő , de amikor fut akkor ezt nem csinálja csak ha a labdát kergeti , fölugrál, ha rászólunk elmegy , de visszajön és ha hátat fordítunk, hogy ne ugrálojn akkor továbra is felugrál


de emberek lábával ezt nem szokta, csak a saját párnjával és csak akkro ha ne vagyunk ott.

És már volt lány kutyával, mert a szomszédnak incs rendesen kerítése és a tüzelő szukája átjött (igen , átjött és nem az enyém ment el) de nem lett belőle kiskutya mert a mi béna kutyánk oldalról próbálta

2010. okt. 27. 18:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!