Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyek így a gyerekemnek egy...

Vegyek így a gyerekemnek egy olasz vízi kutyát ?

Figyelt kérdés
Most nyárra szeretne egy lagottot. Reggelente setaltatna es mentálisan fárasztana. Amíg a suliba van addig kint lenne a kertbe (lenne sok játéka, lickimatje, lenne asasra lehetősége stb..) ahog haza érne elvinné agilityzni es este egy 30p setara. Ahogy ismerem o ezeket tenyleg megcsinalna. Szerintetek így jo lenne?

ápr. 29. 18:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen mindenkinek! #9-es igen ertem a különbséget is igazad is van:) A lagottok mondjuk ritka fajták szoval utánnuk fogok nezni de ha sportra szerintem jók lehetnek! Es nekem is megtetszett a fajta:)
ápr. 29. 21:45
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

10 évesen kaptam az első kutyámat és nagyon beszippantott a kutyás világ. A kutya igényeit kifogástalanul kielégítettem, az anyagi rész, a takarítás és a fuvarozás viszont a szüleimre hárult.

Ha tényleg te vagy a szülő (előfordul h más nevében írnak), nekem úgy tűnik, hogy te is szeretnéd a kutyát - még azt is tudod h mi az a lickimat-, szerintem vágjatok bele :)

ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen:))
ápr. 30. 06:53
 14/16 anonim ***** válasza:
31%

"Ő nem olyan mint a többiek". 99%-ban három-négyhónapon át lesz érdekes a gyereknek a kutya, aztán beleun, nincs ideje, tanulni kell, a barátokkal csavarogna és sorolhatnám.


Ha TE akarsz kutyát és lesz időd foglalkozni vele, akkor legyen kutya. Ha nem, akkor ne.


Plusz: egy kutya 12-18 év felelősség, a gyerek meg azt sem tudja, hogy egyetemre hová veszik fel, lehet 300 km-rel odébb tanul majd.

ápr. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%
Csak nyárra szeretne kutyát...? Mert ezt írtad... Annak is olvass utána, hogy a lagotto passzol e hozzátok. A személyisége. Milyen betegségei vannak, igényei, stb. Nem csak a séta, meg az úszás a lényeg.
ápr. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
12-es: "A kutya igényeit kifogástalanul kielégítettem." A nemi igenyeit is, ugye?
ápr. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!