Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám benyalt több mint...

A kutyám benyalt több mint fél tábla fekete csokit! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Valaki a parkban, ahol a kutyámat szabadon eresztettem, fél tábla fekete csokit hagyott, és a kutyám mind megette (amikor valamit feleszik, az isten se tudja elkapni). Elrohantam vele az állatorvoshoz, de azt mondta, hogy nem lesz semmi baja. De én azért aggódok érte...
2010. okt. 28. 09:26
 1/8 anonim válasza:
ha a doki azt mondta nem lesz semmi baja,akkor csak igazat mond (Ő csak egy állatorvos).
2010. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egészségére, viszont a kutyák nem tudják lebontani a szénhidrátot. Azért vigyázz vele, ez ne váljon rendszeressé.
2010. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle.
2010. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért jót se tesz, szorulása pl. lehet tőle, meg egyébként is nagy mennyiségben mérgező a kakaó a kutyákra. Adj neki tejet, az kicsit meghajtja, így gyorsabban átmegy rajta. Meg figyelgesd, hogy nincs-e baja, rossz kedve, stb.
2010. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ilyet egyszer a miénk is csinált.Túlélte:)Ha folyamatosan benyelne egy-egy fél táblát,akkor kéne aggódni.
2010. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A csoki konkrétan mérgező a kutyáknak. Minél "feketébb" a csoki, annál inkább. Az, hogy lesz-e valami baja, a testméretétől függ. Egy 70 kilós bernáthegyinek meg se kottyan, de pár hónapos csivava kölyök lehet, hogy belehal ekkora mennyiségbe. Gondolom az állatorvos a kutya méretéből adódóan mondta, hogy nem lesz baja, de ha nem vagy nyugodt, akkor olvasd el ezt a cikket és számolj:


[link]

2010. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Itattam vele tejet, és figyelem. Amúgy egy 9,5 kilós tacsi keverékről van szó. A csokiról meg csak azt tudom, h olyan étcsoki volt, amit a lidlben árulnak, ráadásul drága szóval nem tudom h ki az az épelméjű, aki ott hagyta... Sajnos nem olvastam el h hány százalékos.

Egyébként a dokim azzal példálózott h az ő kutyuja egy doboz bonbont zabált fel, és nem lett semmi baja. Remélem az enyém is ilyen szerencsés lesz.

2010. okt. 28. 10:24
 8/8 anonim válasza:
Amúgy szerintem valami volt a csokiban, mert amúgy annyra nem számít nekik...
2010. okt. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!