Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó lenne egy ivaros fiú mellé...

Xnorkax kérdése:

Jó lenne egy ivaros fiú mellé egy ivartalanított lány kutya?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos keverék kutyám, szeretnék mellé egy társat :) Egyébként ő minden kutyával kijön, bár eddig még csak fiúkkal találkozott. Szerintetek egy ivartalanított kislány a menhelyről jó lenne második kutyusnak? Imádjuk az állatokat.
2010. okt. 28. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
nekem 8
2010. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Fogadok bármibe, hogy Te fiú vagy.

Kislánykutya a menhelyről, kiivartalanítani, hogy a kedvencnek legyen kit dugni.Nem szereted te az állatokat.

2010. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha két fiú kutya kerül egy helyre akkor összeverekednek. Legalábbis nekem ezt mondták. Nekünk van egy lány meg egy fiú kutya és jól kijönnek egymással. Persze az elején voltak gondok de már nincs semmi baj.
2010. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mért szerintem tök poén lenne ha hozna a kedvencének egy társat, akivel elvan és meg is tudja dugni


csak hülyéskedtem

2. te még azt se tudod, hogy csak akkor dugja meg, hogyha tüzel? amúgy magasról lesz@rja a nőstényt ha nem tüzel, nem hogy megdugja

2010. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jó ötlet, de ivartalaníttasd a fiút is...a másodiknak meg üzenem, hogy ivartalanított szuka nem fog párosodni....
2010. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok

19 25-ös

előfordulhat, de nálunk most is mint mindig fiú kutyák voltak és hogyha nincsenek egy súlycsoportba, akkor pár gesztussal lerendezik a dominancia harcot, de minden eset más

nekem 2 tacskóm van egy standard fajtatiszta és egy keverék hosszú szőrű, a keverék tűnik erősebbnek, nincs is kiöregedve mint a másik

de mégis mindig elszalad az öreg közeléből, egyszer megkapta az öreg a fiatalt, és azóta sem megy a közelébe, az övé az udvaron egy kis rész, oda nem nagyon megy az öreg, a fiatal pedig nem hagyja el azt a helyet.

szerintem minden esetben lerendezik a kutyák, hagyni kell, kivéve ha nagyon vérre megy a harc, akkor a hozott kutyát vissza kell adni

2010. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Félreértések vannak itt, nem azért kell a kutyus, hogy úgymond "dugjanak". Hamarosan a kutyám ivartalanítva lesz, tehát tökmindegy. Én csak szeretnék még egy kutyát. És nyilván nehéz választani. Jó nagy bunkók vannak errefelé -.-" Ja és nem mellesleg LÁNY vagyok. :P
2010. okt. 28. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Menhelyes leánykutya, ivartalanítva, a gazdi kedvencének. Ez olyan, mint a Kutya-Ísaura.
2010. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értelmes vagy...
2010. nov. 4. 12:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is két kutyám van, és a fiú lett ivartalanítva. Igaz, hogy a feleségem parancsára. De hát ő nő!

Te meg szakértő vagy.

2010. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!