Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki, milyen olcsó száraztáppal...

Ki, milyen olcsó száraztáppal (neve) eteti a kutyusát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Purina Dog Chow Puppy Large Breed 15kg - Pulykahússal és rizzsel (Purina Dog Chow)
2010. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan Orijennel etetem két kutyusom, de hát az köztudottan nem az olcsó kategóriába tartozik. De ha olcsóbbat akarsz akkor tudok ajánlani egy párat, mivel barátnőm kutyatáp-bizniszben dolgozik, és hát szokott mesélni sok mindent a tápokról stb.

Olcsóbb, de még mindig jobb kategóriának számító tápok mint pl a tescos,vagy darling,chappi stb..:

Purina Dog Chow, Belcando, Bewi-Dog, Dogland, Bozita stb. De ajánlom, hogy nézz itt körül: www.futrinkacucca.hu

Sok fajta kutyatáp van itt, drágától az olcsóbbig, de szart itt nem árulnak! Itt meg nézheted az összetételt, és szerintem ha már a nevét tudod boltban is meg tudod rendelni. Egyébként milyen fajta kutyusnak lenne? Mert ha nagytestű,akkor már nem szabad szart venni,mert a csontjainak nem jó. Ha nagytestű, prémium táp!!

2010. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Frakk kutyaeledel! nagyon szereti a Chappy.t nem szereti meg az Orijen-t sem!Ez bavált! Válogatós a drága :)
2010. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mi az előző kutyánkat kb 2 éves koráig márkás tápokkal etettük, pl Acana, utána áttértünk olcsóbb tápokra, pl Pedigree...A chappy-t "mi" is nagyon uláljuk xD

Az új kutyusunknál (3 hónapos cane corso) még nem tudom mikor lesz a váltás...

Amúgy sokszor "higítjuk" a száraztápot konzervvel, illetve "házikoszttal"...

2010. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!