Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb? Lent.

Melyik a legjobb? Lent.

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb fogkőeltávolító szer?

máj. 24. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Rágóka, de nekünk elég hajlamos a fogkőre a kutya foga, így csak kordában tartja. Én most vettem barna algát, kajába keverek egy kicsit, elvileg leviszi idővel, vagy puha fogkefére szórni és meg kell mosni a fogát néhány hetente.
máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Doki áltl fögkőeltávolítás, majd puha fogkefével 2-3 naponta átmosás.

Konzerv kaját mellőzd, csak szárazat adj neki.

máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Ha megmosod a fogát. Kiskorától hozzá kellene szoktatni. Vannak akik jól tűrik,ha felnőtt korban kezdik el. Van ujjra húzható kis fogkefe, nekünk az bevált.


Sajnos igy is van fogkő 1,5 évente le kell szedni de nem vészes.

máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mióta nyersen etetem a kutyámat jobb a helyzet azért.


De így is van rajta,sajnos ez genetika 23 kg-os kutya tehát nem is kistestű.


Vettem fogkőeltávolító eszközöket,ezekkel letudom pattintani, 1,5 havonta rászánok 1 órát,annyit szedek le amennyit a kutyám bír,birka türelmű,de nyilván egy idő után már ott hagy a francba. Kezd rutinom benne lenni van,hogy a hátsókról két mozdulattal leszedem,már amennyire hagyja a kutyám.


vettem ujjra húzható gumis kefét, arra szorok barna algát és heti 2x átdörzsölöm a fogait,bár van hogy kimarad,nem mindig tudom észben tartani. így azokat a sárga friss lepedékeket eltudom távolítani ezzel is.



Ezekkek a módszerekkel,egész jól karban tartom a fogait.



Sajnos a kajájába nem tudom szórni,mert vmi oknál fogva hány tőle,de ha elfogy kipróbálok majd más márkát. Addig marad hogy a fogkefére szórom.

máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!