Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador Kan vs. Szuka?

Labrador Kan vs. Szuka?

Figyelt kérdés

Labrador szukát vagy kant vegyek??

Én családi kutyát szeretnék.

Melyik jobban ugatós??

Melyik jobban kaparós??

Ja és ne legyen szökős.

??


2010. okt. 30. 08:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ott nincs kölyök mert én úgy érzem magamévá hogy az elejétől kezdve én etetem , sétáltatom , játszok vele.
2010. okt. 30. 21:33
 12/17 A kérdező kommentje:
Ja mindig szoktam nézni az oldalukat.
2010. okt. 30. 21:33
 13/17 A kérdező kommentje:
Hátha van vmi.
2010. okt. 30. 21:34
 14/17 anonim ***** válasza:

Van tapasztalatod kutyanevelésben?

Egész nap tud mellette lenni valaki?

Egy felnőtt, egy-két éves kutya is maximálisan alkalmazkodik, viszont a kölyökneveléssel járó gondokat megúszod.

Minden örökbefogadott kutya hálás és ezerszer jobban akar alkalmazkodni, mint egy kölyök.

Aztán ha tapasztalatlanul nevelsz egy kölyköt, el lesz rontva és nagyságrendekkel nehezebb helyrehozni, mint egy szótfogadni akaró hálás kutyát.

2010. nov. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem világ életemben kan kutyáim voltak, sosem volt velük semmi baj. Nem szöktek, nem ugattak feleslegesen, nem kapartak.. Ameddig kicsi, sok játék kell hogy legyen neki, hogy rághasson. A mostani kutyám egy boxer kan, most 8 hónapos, na neki még a mai nap is csontok kellenek hogy amikor nem vagyok otthon, ne szedje szét a lakást. De amúgy mint előttem is leírták, ha rendesen futtatod, kielégíted a mozgásigényét, foglalkozol vele, és a kerítésen kívülre is viszed, nem fog majd szökni..
2010. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

kedves kérdező:)

nekunk most születtek ill már 8hetesek... azt mondják a téli kutya sokkal egészségesebb...:),és télleg gyönyörűek

4.fui,1.lány

ha érdekel irj privibe kuldök képet mindent:)

2011. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ez attól függ a fiút 6-8 hónapos korában ki kell heréltetni különben elvadul.

A lányt meg az első tüzelésnél ivartalanítani kell különben elszökik, hogy gyereket csináljon.

ez a te döntésed.

2011. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!