Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből gondolják az emberek,...

Miből gondolják az emberek, hogy a kutyák nem fáznak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon sok jóérzésű gazdi van, akik - ha a házba nem is engedik be a kutyust, - de kint megpróbálnak olyan körülményeket teremteni neki, hogy a lehető legkevésbé fázzon.

De vannak "emberek", akik egyszerűen azt gondolják, hogy a kutya nem fázik még télen sem! Honnan veszik ezt? Minden állat fázik, ha hideg van! Csak gondoljunk bele egy kemény téli éjszakába, amikor még nagyon jól felöltözve is meg lehet fagyni, a kutyának meg még egy kuckója sincs, hogy elbújjon szegény....:((

Ilyenkor tél kezdetén már annyira elkezd fájni a szívem értük...


2010. okt. 30. 09:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Emberi butaság mint ahogy az is hogy azt hiszik sokan hogy az állatok nem betegszenek meg.
2010. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%

nem tudom , de szerintem is nagyon szomorú..aki ilyet csinál énis kizárnám egy két éjszakára a minuszba , és akkor meggondolja hogy csinál-e "kuckót" a kutyusnak télre ;)

:S

:(

2010. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%
Fáj a szíved? Kapcsold le a fűtést, és nyisd ki az ablakot. 1-2 hét alatt megszokod, nem fogsz fázni. Nálam most sincs fűtés, és télen is se nagyon lesz, mert nem kell. Persze amikor -20 fok van az más kérdés, akkor nyilván (én is becsukom az ablakot) és ő is fázik, bár abba se hal bele egy normális kutyaházban.
2010. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó...abnormális vagy.

piroskéz.

2010. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
"bár abba se hal bele normális kutyaházban" - A kérdésben az szerepel, hogy mág egy kis kuckója sincs, nemhogy normális kutyaház.. Nem tudom, én régebben mindig azt hallottam nagyszüleimtől, hogy "van bundája, nem fázik". Igaz, nem minusz fokban, hanem kb +10-ben, de ez volt a válasz..lehet h ezt hiszik azok az emberek a minusznál is.
2010. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
68%

áááááááááá nem fáznak persze!

a mamám kutyája megfagyott kint régebben, annyira hideg volt....abba a pózba, ahogy elaludt, ugy fagyott meg...

én nem hagynám kint a kutyát.....nekem is van 1 egy éves csivavám, soha nem tartanám kint, most is itt fekszik bent a radiátor mellett, be van takargatva, és úgy alszik :-)

2010. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
hülyék vagytok mind.a kutyáknak más a vérmérsékletük mint nekünk.az én golden retriverem -20ban is kint volt ház nélkül.mondjuk volt 1kis fekvőhelye ahova be tudott vackolni.
2010. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%

az én kutyáimnak saját magam készítettem kiskuckot mert amit a boltokban lehet kapni az szerintem nagyon vékony fábol van és meg szigetelve sincs.én dupla deszkázásu poliszrénnen szigetelt bodét csináltam nekik.nagyon meleg van bent.es meghozzá pokroccal béleltem.

amugy én is utálom azokat az embereket akik csak ugy kithagyák a kutyát estére is!ki kéne oket rakni egy hétre az udvarra.

2010. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk attól is függ, milyen kutya. A csivavát nem csodálom, hogy be kell vinni, hiszen olyan kicsi teste van, egy pillanat alatt átfagyna.

Nekünk nagy testű kutyáink vannak. Ők ilyenkor még simán kinn mászkálnak. A házba soha nem engedjük be őket, de van egy kazánház az alagsorban, ahol egy hatalmas, meleg, fatüzelésű kazán van. Ide bármikor bemehetnek. És ha fáznak, be is mennek. Mert igenis a kutya is fázik. Csak kicsit magasabb náluk a küszöb, mint az embereknél.

2010. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek az utolsóval, az én (szintén nagytestű) kutyám egyenesen imádja a havat: rohangászik, ugrál benne, belefetreng, és élvezi a dolgot. Ha be akar menni, bemehet a kazánba, ahol jó meleg van, és éjszakára tényleg be is megy, de nappal soha. Próbáltam már a folyosóra bevinni, mondván, biztos fázik, de nem marad, nyüszög az ajtó előtt.

Télen általában sokkal aktívabb a kutyám, mint nyáron.

2010. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!