Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak kötőhártya gyulladás...

Kutyámnak kötőhártya gyulladása van, van több féle szemcseppünk, csak éppen ketten sem tudjuk becsöppenteni, mert nem lehet lefogni, oda akar kapni, elrántja a fejét. Van esetleg ötletetek, hogy lehetne cselesen megoldani?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 23:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki még erre jár. Én csak akkor cseppentek amikor oldalt alszik. Van, hogy felébred rá, van, hogy nem. Ez utóbbi esetben cseppentés után felébresztem annyira, hogy pislogjon, hogy szépen elteruljön a csepp. Eleinte azt hittem elég ha átfolyik eljut az úgy is a szemgolyó minden részére, de aztán egyszer mikor csepp után kinyitotta, akkor láttam, hogy szépen szétterült (gél állagú csepp). Én kutyámnak soha semmi baja,ha alvás közben "piszkálom". Nem bírom akkor se békén hagyni annyira cuki, pedig egy súlyban vagyunk.:)
2021. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!