Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szocializáljam a...

Hogyan szocializáljam a kutyusom ha?

Figyelt kérdés
van egy 5 hónapos keverék szuka kutyám és 3 hónapos korától viszem sétálni de sajna a környékünkön nem annyira sokan sétáltatnak kutyát aki meg igen az meg félti és nagy ívben el kerül vagy nem hagyja hogy ismerkedjen az én kutyusommal és el húzza az ebét hogy nem mehetsz persze az egész környéken van 2 kutya akit nem féltenek de ők meg nem nagyon viszik a kutyájukat csak nagyon ritkán :(!pedig az én kutyám nagyon kedves,játékos kutyus még a cicákkal is jól meg van de sajna itt nem tudom szocializálni mert vagy nagyon hamis a kutya vagy barátságos és játszana és nem engedik :( akit meg oda engednek hogy szaglásszák meg egymást és kész de azért jó lenne ha játszhatna más kutyákkal is.szerintetek hogyan szocializáljam így ha nem engedik oda a kutyámhoz a kutyájukat és nem játszhatnak?igaz a kutyusom az elején míg oda nem érünk eléggé szeretne oda menni és nagyon heves néha de ha már ha valaki meg engedi hogy szaglásszák egymást akkor nagyon szépen ,kulturáltan viselkedik és még puszit is ad a többi kutyának :D szerintetek nem lesz félős,hamis kutya ha nem játszik más kutyákkal?köszönöm szépen a válaszokat.
2010. okt. 31. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Kutyasuliban kezd.
2010. okt. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először én is kérdeznék vmit. Miért kerülnek el titeket a kutyát sétáltató emberek? Miért féltik? Támadott már meg más kutyát? Mert, ha tényleg olyan barátságos,kedves amilyennek leírod, akkor nem értem. A kölyökkutyusok szocializálásához, elengedhetetlen a más kutyákkal való ismerkedés.
2010. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.a kutya sulit meg probálom csak azért jó lenne ha nem csak a suliban tudna barátkozni de jobb mint a semmi.nem,nem támadott meg kutyát soha egyszer sem pont ezért nem értem miért féltik a kutyájukat :( és igen nagyon nagyon szelid,barátságos kislány kutya ő nem támadott meg kutyát se macskát se semmit.azt mondják mikor meg kérdem tölük miért nem engedik hogy játszanak azt mondják hogy kis testű kutya nem játszhat nagyokkal mert idegroncsok a kis testű kutyák de hát az enyém nem az :( hát akkor marad a kutya suli :)
2010. okt. 31. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
A kutya iskolában keress magadnak hasonló esetü kutyusokat. Hívd meg öket magaatokhoz. Tagja vagy valamilyen klubbnak? Keress a környéken,mert ök össze szoktak járni.
2010. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.nem nem vagyok semmilyen club tagja és itt nincs még egy park sem se egy kutya futtató ahol össze lehetne járni kutyákkal.hát majd a kutya suliban körülnézek ha majd megyünk mert per pillanat még nincs lehetőségem rá de kb egy 2-3 hét és viszem :) talán lesz sok sok barátja :D
2010. okt. 31. 17:09
 6/7 capsread ***** válasza:
Ha van autód, akkor irány mondjuk a városliget, esetleg a Duna part (én Dunakeszire jártam ki szocializálni a kutyámat).
2010. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ sajna nincs kocsim :(
2010. okt. 31. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!