Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pincsim hátán van valami...

Pincsim hátán van valami szemölcsszerű valami, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

már pár hete feltűnt hogy lett valami a hátán, valami kis púp, kitüremkedés, aztán mára dupla akkora lett

mit csináljak vele?

doki messze van


2010. okt. 31. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig mindenképp orvos kellene neki!
2010. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szia!


hát én így leírásból úgy gondolom, hogy esetleg tályog! tapintásra puha?


a tályog egy ilyen vérrel és gennyel teli duzzanat. azt csak az orvos tudja rendesen ellátni, fel kell nyitnia és kívül-belül kifertőtleníteni. csak utána kezelhetitek ti otthon!


de lehet, hogy nem az, csak nekem rögtön az ugrott be!


22/L

2010. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

valami tanács, vagy bármi amivel eltüntethetem?

a dokit azért utálom, mert egy pÖcs, csak azt nézi hogy mivel tudna minél több pénzt legombolni rólunk, és ezmellett nem is ért az állatokhoz, ezért írok ide

2010. okt. 31. 17:44
 4/12 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz! inkább szánj rá annyit,minthogy több baja legyen a kutyádnak :/ ;)
2010. okt. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem tályog

ez ilyen kis gumipöc$ szerű valami, elég

2010. okt. 31. 17:46
 6/12 anonim ***** válasza:

második vagyok!

akkor keressetek másik orvost, mert ha tályog, akkor tényleg csak az orvos tudja lekezelni.


a tályog előbb-utóbb végül is kifakad, ha meg telik, de nektek nincsenek olyan speckó belső fertőtlenítőtök, mint egy orvosnak. Márpedig gondolom nem szeretnétek, hogy kifakadjon és a kutyus el kapjon valami atom fertőzést, mert nagyon rossz vége is lehet!:S

2010. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

a doki se tudná, elhiszitek nekem?

ha csinálok róla képet, és felrakom ide, akkor talán tudtok segíteni?

mer elég nehéz lesz képet csinálni róla, csak tapintásra lehet érezni, meg ha nagyon félrefésülőm a szőrét

2010. okt. 31. 17:47
 8/12 A kérdező kommentje:
mondom hogy nem tályog
2010. okt. 31. 17:48
 9/12 anonim ***** válasza:

hát ha nem tályog akkor igen tegyél fel képet inkább, hátha tudunk segíteni :)


bocsi csak nem láttam, hogy már írtad, hogy nem tályog

2010. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kulancs is lehet mert mamáék kutyusába is volt és elég nagy volt vagyis nagyon nagymert egy ideig nem vették észre csak akkor amikor már nagy lett és kivette az orvos de szerencsére nem lett semmi baja ha szürke a szine akk lehet h kulancs ésmozog egykicsit ha hozzáérsz vagyis oan mint ha egy sár darab lenne ráragadva csak nem birod leszedni akk kulancs
2010. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!