Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy törpe pincsim és...

Van egy törpe pincsim és naponta 2-szer rájön az 5 perc és elkezdi nyalogatni a száját és habzik. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves törpe pincsim és tavaly voltunk Tiszanánán nyaralni és azóta naponta kb 2-szer 3-szor elkezdi nyalogatni a száját, de már nagyon ijesztően és közben habzik a szája, nem tudjuk hogy mi lehet ez, valakinek valami ötlet????( nem hiszem hogy veszett lenne mert be van oltva és nincs rosszul vagy valami)
2011. jún. 4. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A veszettségbe már tavaly óta belepusztult volna. Érdekes, hogy az óta nem volt alkalmad orvosnak megmutatni. Még soha nem láttam ilyet, de arra tippelek, hogy lehet valami a pofájába, amitől az óta nem tud megszabadulni.
2011. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
epilepszia?
2011. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindenképp vidd el dokihoz,mert nem tartozik a szokásos tünetek közé,lehet h gyomordaganat,lehet h vmi emésztőrendszeri gebasz, és bele is pusztulhat
2011. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ötletem sincs, hogy mi lehet az. Az biztos, hogy nem veszettség. Meg ha jól tudom statisztika szerint az utóbbi pár évben nem is regisztráltak veszett kutyát, csak macskát. De ez még az epilepsziának sem tipikus tünete.

Mindenképpen vidd orvoshoz, ha eddig ezt nem tetted meg.

Talán valami gyomor probléma. Túl sok a sava vagy ilyesmi.


Egyébként: törpe pincsi??? Már ennél a fajtánál is kitalálták? :S Hány kiló a kutyád?

2011. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az epilepszia tünetei igen változatosak lehetnek. És lehetnek előjelek, bevezető tünetek.

Vidd el dokihoz, és mond el amit láttál a kutya viselkedésén.

2011. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Törpe Pincsi? Még sose hallottam róla...

Tavaly nyár óta minden egyes nap 2-3-szor habzik a szája? Az azt jelenti, hogy tavaly nyár óta kb 720-1080 alkalommal nézted végig, hogy habzó szájjal szenved a kutya, de állatorvoshoz eszedbe sem jutott elvinni egy év alatt. Szerencsétlen kutya...

Amikor tavaly nyaralni voltatok a kutya bemehetett vízbe úszni? Csak mert ha beengedtétek olyan folyóvízbe, amiben esetleg sok vegyszer, mérgező anyag, hajóolaj, szemét van...stb, és a kutya beleivott a vízbe, lehet emiatt is ezerféle baja...

Talán vidd el egy állatorvoshoz...

2011. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ilyen felelőtlen embereket!:(ha a gyeretednek habzik és nyalogatja a száját nem viszed orvoshoz!? -.-'
2011. jún. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!