Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ausztrál juhászkutya...

Az ausztrál juhászkutya mennyire barátságos a többi kutyával?

Figyelt kérdés

Van egy kan amstaffunk és szeretnénk mellé egy szuka ausztrál juhászkutyát.

Szerintetek megférnek egymás mellett?


2010. nov. 1. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nemnagyon!
2010. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves az amstaff?Ha több mint fél nem!Mert ő már megszokta a helyét!De az új kutya amit venni akarsz nem!Csak verekedés lenne belőle!
2010. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha jól szocializált és jólnevelt, engedelmes, elfogadó kutyátok van akkor nem lehet gond -de ha akadnak problémák a már meglévő lakóval akkor egy másik kutyussal csak halmozottan fognak jelentkezni a gondok!!!

szóval minden rajtatok embereken múlik!

2010. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Felnőtt kutya mellé miért nem lehet kiskutyát venni??

Úgy tudtam, hogy csak kan kannal verekszik össze.

Amúgy 7 hónapos.

2010. nov. 1. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint az Ausztrál juhász nagyon barátságos, emberekkel, állatokkal, gyerekekkel mindenkivel, de nevelés kérdése is. Amúgy nekem van egy pincsim ( is ) aki minden kutyát utál, de a kölyköket imádja. Még azt is megengedi a kölyökkutyáknak hogy a farkánál fogva húzzák! Tehát szerintem kutyája válogatja. Ha kan kutyád van és szukát akarsz, javaslom az egyiket ivartalanítsd hogy elkerüld a felesleges szaporulatot!!!!!
2011. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!