Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám nem lesz féltékeny...

A kiskutyám nem lesz féltékeny, ha veszek egy másik kutyát (csivavát) mellé? Nem fogja rosszul érezni magát? Eddig ő volt a "világ közepe. "

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Féltékeny lesz.Mivel eddig csak te voltál ott mint "falkavezér" és ő.Ha hozol egy másik kutyát,akkor úgy fogja érezni,hogy a helyére akarnak kerülni..Gondban leszel,mert ha azonos nemű kutyád lesz akkor bizony összefognak kapni.HA külön neműek akkor állandóan figyelned kell amikor a nőstény tüzel....Én meggondolnám a két kutyát egy lakásban..
2010. nov. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyád van?
2010. nov. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Francia bulldog szuka (de inkább néz ki egy boston terriernek..). Amúgy ivartalanítva van. A csivava is szuka lenne, de ezek szerint nem túl jó ötlet.

Csak azért is gondoltam, mert elég sokat dolgozom, addig egyedül van a házban, így meg lenne egy társa és nyilván magam miatt is szeretném.

2010. nov. 2. 00:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 4 éves fiú spánielem mellé vettem egy kislány havanese kutyust. Az első két-három hónap elég húzós volt. Külön kellett őket zárni, mert a nagy féltékeny volt. Most két év eltelteltével viszont a legjobb barátok. A kislány persze ivartalanitva lett már az első tüzeléskor, igy ezzel sincs gond.
2010. nov. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kutyád úgy fogja felfogni hogy valami rosszat csinált, bűntetésként hozod oda a másik kutyát. Próbálj mind a kettőjükkel egyszerre játszani, hogy jó élmények kössék őket egymáshoz, de az elején meglehet hogy féltékenységből összeugranak majd.
2010. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!