Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított kan kutya...

Ivartalanított kan kutya mellé milyen nemű kutya a megfelelő társ?

Figyelt kérdés
Van egy 7 éves beaglem, kan(ivartalanított).Viszont szegénykém most vesztette el a barátját, aki a másik kutyánk volt fél évig.Ő egy német juhászkutya, szuka volt.Most szeretnénk a beaglenek egy társat( kölyköt),és az lenne a kérdés,hogy milyen nemű kutyával jönne ki jól?Azt is ivartalanítanánk,bármilyen nemű is lesz.Mindenképpen kölyköt akarunk venni.Tapasztalat alapján is válaszoljatok légyszi!
2009. jan. 6. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindkét kutya ivartalanított,végül is mindegy,milyen is lesz a jövendőbeli kutyatárs... A döntés a neméről,fajtáról stb,stb tőled függ.

Szerintem úgyis tudod,mi az ivartalanítás lényege!Tehát nincs is mit magyarázni...

További jó kutyázást!:)))

2009. jan. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Kan kutyával rivalizálható, ha az felnő, akkor is ha ivartalanított. Éppen ezért én szukát javasolnék mellé. De végül is mindegy, mert kisebb "hatalmi viták" kialakulhatnak így is, de ezeket általában jól szocializált kutyák lerendezik sérülés nélkül.
2009. jan. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első válaszadóval értek egyet.

Ha ivartalanítva lesz a másik kutyus is, akkor mindegy.

Jó, hogy vannak ilyen felelőségteljes gazdik is, mint te!

2009. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és a bókot! :P :) :D
2009. jan. 7. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! kutyakiképző vagyok, és több kutyus is jár hozzám rivalizálási problémákkal. A beagle-k, mivel eredetileg vadászkutyák, nem pedig etrületőrzésre használták őket, általában nem védik a területüket annyira, hogy egy esetleges'betolakodónak' bajt okozzanak. Így is, szerintem egy szuka lenne az ideális megoldás, hiszen kan kutya szukát sosem bánt. Kan kannal már meredekebb, de ha kölyök, akkor hamar megtanulja, ki is a főnök! Csatlakozom az előttem szólókhoz, mindenképpen ivartalanítsátok az új kutyust is!
2009. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!