Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lányom meg van örülve az...

A lányom meg van örülve az Akita kutyáért ( Hacsi a leghüségesebb társ), mit kell rola tudni mielött beszerezzük,? tudom Japán kutya, de egy kertesházba mire lenne szüksége? Tehát érdemes gondolkodni rola h beszerezzük?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 20:40
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Van egy németjuhászunk aki 7 éves, nagyon okos, nem tudom elfogadnák-e egymást.
2010. jún. 24. 20:42
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
2010. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%

Első vagyok.

Az egyik ismerősömnek van egy akitája(de az amerikai fajta),még kölyök,nagyon édes,és nagyon selymes szőre van!:)

2010. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a lányod?
2010. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszi, a linket is olvastam, söt többet is, csak szeretném ha valaki akinek van irna rola, mert egyedi a tulajdonsága, és érdekel h elfogadná-e a németjuhász kutyánkat ( bár ha vennénk akkor pár honaposan vennénk ) igy a nagynak kéne elfogadni, vagy hogy is van ez, hiszen hamar megnö, saját akaratu kutya, és különleges bánásmodot szeret, egy gazdás, bár sokat olvastam, nem vagyok semmibe biztos, tehát akinek van irjon valamit nekem, köszi elöre is.
2010. jún. 24. 20:59
 6/24 A kérdező kommentje:
A lányom 14 a másik 16 én 40 vagyok :D
2010. jún. 24. 20:59
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Csak azért kérdeztem, mert elég, makacs kutyák :), nekem nincs, de egy ismerősömnek volt. A kutyasuli ajánlott neki, de szerintem más kutyával össze lehet szoktatni! De akkor gondolom Te is segítesz a nevelésbe!? :)
2010. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Első vagyok.

Én is 14 vagyok,és az ismerősöm szerint én még nem vagyok elég,hogy is mondjam,"nagy"ahhoz,hogy akitám legyen.Nem tudom,miért,talán mert makacs kutya,ahogy a cikkben is írják,"csak következetes,magabiztos gazdának való".És tényleg nagy,erős kutya.:)

2010. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

A film nagyon szép, de az élet egy kicsit más. Nem vagyok biztos benne, hogy ennyi alapján kellene a fajta mellett döntenetek. Az Akita elég domináns, azonos nemű kutyával nem igazán jönnek ki. Kezdő kutyatartónak, olyannak, aki nem elég határozott és tapasztalt, nem javasolható.

Ezen az oldalon az Akita Inu -> Az akita inu viselkedése menüpont alatt bővebb leírást is találsz:


[link]

2010. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köazi a válaszokat, hát persze a lányom a film alapján választaná, épp itt a lényeg én nem, szeretnénk egy másik kutyát, igen én és a párom nyilván segitenénk a nevelésben, mint ahogy a németjuhászt is neveltük, nagyon okos, jo kutyus, ezért kértem a segitségeteket.
2010. jún. 24. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!