Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen trükköket ismer a kutyád?

Milyen trükköket ismer a kutyád?

Figyelt kérdés

Milyen trükköket tud a kutyusod?

Honnan tanulta, melyik oldalról/könyvből?

Sikeresen megtanulta?

Könnyen tanulta vagy nehezen?

Mennyi idős?

Milyen fajta?


Ha lehet a válaszokat így kérném pl.:

Ül! www.melyikoldalroltanultaakutyád.hu, Sikeresen megtanulta,Könnyen ment,2éves,westie

Nagyon szépen köszönöm elöre is a válaszokat!


2010. nov. 2. 12:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ül,Fekszik,lábhoz

Én tanítottam neki (az enyém nem olvas könyvet és nem netezik)

Sikeresek és könnyen megtanulta,

2 éves beagle

2010. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11 hetes, havanese, és már szobatiszta és még annyit tud hogy ül és karikán átugrik. Elég könnyen ment mert nagyon értelmes kutya.
2010. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 kisnita ***** válasza:
Talált kutya, 3-6 hónap körüli tacskó-keverék kan. Ül, fekszik, gyere ide, marad, apport, klikkerrel tanítom. Elég ügyesen tanul, apportozni pl. 3 óra alatt tanult meg. Tipikus kajáért mindent c. kutya :D
2010. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Jajj bocsánat ugy akartam irni hogy melyik oldalról/könyvből tanítottad neki? :D

Köszönöm a válaszokat

2010. nov. 2. 12:08
 5/19 anonim ***** válasza:

Klikkerrel tanulunk, mióta én jól haszálom azóta nagyon könnyen megy (www.klikker.hu).


Lábnál követés, lábhoz kerülés, ül, fekszik, helybenmaradás (akár szélsőséges körülmények között), láb között szlalom, akadály, kúszó, meghajlás, lelövés (bár ezt elcsesztem, rendbe kéne tenni) fa parancsra odamegy a fához amire mutatok, és felteszi a két mellső mancsát, pacsit egyikkel, másikkal, hi5 ez, amikor nem a tenyerembe teszi a mancsát, hanem szembe tartom vele a tenyerem, és belecsap. Van olyanunk, hogy megkerül és beül a lábam közé, meg még biztos van pár ami most nem jut eszembe, vagy rég gyakoroltuk.


Mióta tudok jól klikkerezni, nagyon könnyen tanítom, pedig egy 3 éves fafejű angolbulldog.

2010. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ül, fekszik, gyere, hozd vissza, add oda...

Én tanítottam neki.

5hónapos Bernipásztor

2010. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

1. :DD mekkora..


ül, fekszik, forog, marad, pitizz, karikaátugrás, puszit, keressd, lábhoz, szlalom láb között, lábkarika ugrás, kézkarika ugrás, lassan, láb átugrás ... stb. sok segítség a tanuláshoz innét : ***** pl: fekszik 15x lenyomtam és 16x már tudta saját magától, szóval könnyen ment :) amúgy egy 4 éves westie ezeket a trükköket 2010 nyarától tanítottam meg neki mind idáig. Szep.-ben belekezdtünk a dogdancingbe. Klikker nélkül, kézjelekre és parancsszavakra :) 12/L



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Gyere ide, lábhoz, ül, fekszik, marad, ehetsz, mehetsz, hopp, forgás, pacsi, ereszd (ez sajnos nem minden esetben működik). Azt hiszem ennyi. Nagyrészt magamtól tanítottam neki, vagy klikkerrel. Voltak olyanok, amik nehezen mentek, de megbirkóztunk vele :) Egyébként 6 hónapos beagle.
2010. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Jaj, kihagytam a hozd visszát. Azt is tudja :)
2010. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ülj, befelé, helyedre, maradj, keresd 2 és 13 éves drótos magyar vizslák

ülj, befelé, helyedre 3 éves drótos vizsla

a 2 és három évesek visszahozzák a botot


türelemmel lettek tanítva

2010. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!