Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen trükköket ismer a kutyád?

Milyen trükköket ismer a kutyád?

Figyelt kérdés

Milyen trükköket tud a kutyusod?

Honnan tanulta, melyik oldalról/könyvből?

Sikeresen megtanulta?

Könnyen tanulta vagy nehezen?

Mennyi idős?

Milyen fajta?


Ha lehet a válaszokat így kérném pl.:

Ül! www.melyikoldalroltanultaakutyád.hu, Sikeresen megtanulta,Könnyen ment,2éves,westie

Nagyon szépen köszönöm elöre is a válaszokat!


2010. nov. 2. 12:00
1 2
 11/19 Sacuska ***** válasza:
az enyén golden retriever és már három hónaposan tudta hogy ül fekszik meg pacsi de most is még kicsike
2010. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Sacuska ***** válasza:
ja meg még tudja hogy hozd marad forog meg amit mondok neki azt érti és csinálja
2010. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ül, gyere vissza, pacsi, hopp, kér, hozd ide, hol a cica?.

Folyamatban van: bang (meghaltál, mert lelőttelek), fekszik.

Nem használtam a tanításnál netet, könyvet vagy segédeszközt. Amiket már tud, azokat könnyen megtanulta. 8 hónapos yorkshire terrier.

2010. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

németjuhászom van 2 és fél hónaposan ül. fekszik. Azóta ezeket tudja: tetszhalott, jó éjszakát (magára húzza a takarót) érint (rámutatok vmire odamegy és megérinti az orrával), hagyd (ez arra jó hogy ne vegyen fel kaját a földről és ne menjen nek i kutyáknak). Pluszmég, az alap parancszavak (marad, hord. fogd, ereszd, gyere ide, kifelé, befelé, és szépen (hogy ne harapja le a kezem ha jutalmat adok neki)).

Ebből is tanulunk: 101 kutyatrükk és 50 játék kutyáknak.

2010. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Lábhoz,mehetsz,futás,gyere,hozd, ereszd, fogd meg(csibész),ül,fekszik,helybenmarad(ülve,fekve, állva,minden körülmények között),áll, forog,hempereg, ölbeugrik, lábatátugrik,kezetugrik,karikát ugrik,"kézbőlkarikát",na meg akadályokat ugrik,vagy akár a hátamra,lábközt szlalom,tolatás,meghajol,kúszik,érint, kerül,vissza, pacsi,másik pacsi,integet,szégyeldmagad,helyedre,fuj, hagyd, tovább, erre,jobbra,balra,előre,keresd,egyensúlyoz,fel,le,puszi.Huhh,így hirtelen ennyi jut eszembe.

8 éves, border collie, nagyon könnyen tanul. Többé kevésbé magamtól tanítottam,esetleg ismerősöktől kaptam tippet,vagy "loptam" ötletet,nem használtam klikkert.

2010. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 capsread ***** válasza:

Mindent ami egy munkavizsgához kell, plusz egyéb trükköket (meghalni, bukfencezni, pacsit adni, szégyelni magát, rendet rakni, név alapján megkeresni tárgyakat/személyeket, apportozni, kihozni a rókát a lukból)


Kutyasuliból tanulta, én meg innen tanítottam: Dr. Bruce Fogle: A kutyakiképzés nagy könyve


Teljesen sikeresen


Irtó nehezen


Egy éves, hét hónapos, tizenkét napos, és kb 18-20 órás


Parson Russell Terrier

2010. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
szia! 1 éves mudim van, Csili a neve. Trükköket még nem tanítottam neki, de: nem megy ki a nyitott autóbejárón, normálisan sétál, ad pacsit, ül, ha család valamelyik tagja beáll az autóval, akkor a gyepre ül, ha nyírom a füvet, lefekszik a betonra. Terepen visszajön első hívásra, gyerekek megsimogathatják, és nekem ennyi elég (egyelőre :)) )
2010. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ja, és nem használtam klikkert vagy könyvet, csak úgy hagyományosan megtanítottam neki :)). De nagyon értelmes fajta/kutya. Az állatorvos szerint "okosabb, mint 3 hülye ember"
2010. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 doggy11 ***** válasza:

Hát sajnos az én kutyám se tud könyvet olvasni,se netezni...akár hogy is próbálom revenni ;)

4 éves Angol Cocker Spániel.

Rengeteg trükköt tud: ül,fekszik,lábhoz,mellém,kúszik,mászik(létrára),pörög (3 féle jelre)forog,fordul,közép,Bumm!(mintha lelőném,elterül) marad,hozzám,szlalom,pacsi kézbe,lábra elöl és hátul,lábemelgetés,ugatás vezényszóra,mikor bent van a macska és olyat csinál,amit nem szbadna,azt mondom sicc! Pannikám meg helyre teszi:)

ajtót becsukni és széket betolni...de biztos kifelejtettem valamit:$

itt egy-két vidi

http://www.youtube.com/watch?v=tVbOqFTwTdA

http://www.youtube.com/watch?v=MC9bjr6k7Qc


és ő lenne Panni: [link]

2010. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!