Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a legújabb mánia, hogy...

Mi ez a legújabb mánia, hogy "minden" mérgező a kutya számára? Lassan már semmit nem lehet adni a kutyának és jobban megtervezik a kutya étrendjét, mint a sajátjukat?!

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki leszólna én sem moslékkal etetem a kutyámat, de azért van egy határ.


A másik, hogy semmiből se kell túlzásba esni (mértéket kell tartani) és akkor nincs ilyen probléma.


2010. nov. 2. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
figy ez szerintem is hülyeség. acana tápok meg minden lóf*sz..hogyne. az én kutyám húst kap és zöldséget. megfőzöm neki a halat meg adok neki zöldségeket. néha konzervet(abból az olcsóbb fajtát mert a hal az kicsit drága, és így tartom egyensúlyba az anyagiakat) mégis láám, soha nemvolt semmi baja. LEKOPOGOM. tiszta izom 4 éves stafford kan. kutyasuliban megy mint a golyó. míg a tápos kutyákkal mindig van vmi probléma
2010. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek nem új keletű dolgok, csak az emberek többségének most kezdenek leesni és köztudottá válni. Ezért lehet mostanában ennyi ilyen jellegű kérdéssel, problémával találkozni.

Valamint az emberek hajlamosak mindenevőnek gondolni a kutyákat, amikor azok nem azok.

2010. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mánia. Valaki föltett egy kérdést a házi kosztról, egy másik a csokoládéról, és utána még 15 ugyanolyan kérdést föltesznek.

Nem kell ezt túllihegni. Ha az én kutyám azért fog 2 nappal kevesebbet élni, mert 10 éven keresztül 3 naponta kapott egy falat csokit, vagy hetente 2x ivott tejet, akkor legyen... szereti, és örül neki, ha kap.

Szokott kapni főtt ételt is, de a fő tápláléka acana száraztáp.

Részemről így néz ki a kutya etetése:)

2010. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves első, azért azt szögezzük le, hogy ha Te minden nap főtt hússal és zöldségekkel eteted a kutyádat, akkor sokkal többet költesz a kajájára, mint az, aki a legdrágább táppal eteti.

Nekem nincs annyi pénzem, hogy heti sok kiló húst megvegyek a kutyámnak, és nem fogok minden nap fél órát a tűzhely mellett állni, hogy a kutyának főzzek.

Ha te ezt meg tudod csinálni, akkor jó Neked, sőt, a kutyáddal is jót teszel, mert legszívesebben én is így etetném az enyémet... de ne mond, hogy ez nem kerül sokba.

2010. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is házi koszton tartom,és hidd el,olcsóbb.Rengeteg húst kap.De ne gondold,hogy bélszint vagy ilyesmit.A mészárszékeknél árulnak olcsón belsőséget(marha),vagy olyan farmokon,ahol a tojótyúkokat selejtezik ki,nagyon olcsón adják őket.IGY biztosabb vagyok,hogy tényleg húst kapnak.És én is hetente egyszer egy halkonzervet is adok .Olajosat.Főzni pedig nem kell mindennap,nekem van hüttőm,ott eláll pár napig.
2010. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!