Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem fogják fel az...

Miért nem fogják fel az emberek hogy a kutya nem gyerek?

Figyelt kérdés

M.mint hogy:-Jajj hogy vagytok ilyen szívtelenek hogy kint hagyjátok szegény kutyát éjszakára??

-Én a kutyámat télen nem engedem ki csak ruhában (de nem csicsázom túl)

stb--stb..


Miért nem fogják fel az emberek hogy a kutya nem gyerek és kinő a téli szőre és úgy nem fázik???


2011. nov. 21. 21:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak van szőre és igenis fázik.Pisilni kiengedem 2-3 óránként,mindig figyelem h van e kaki pisi.Egyem meg gyorsan elvégzi,és már uzsgyi is befelé :)
2011. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
hozzá kell szoktatni ahifeghez
2011. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fajtàk, akik nem valòk kinti tartàsra
2011. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Te meg miért nem fogod fel hogy a kutya nem egy használati tárgy és nem egy tamagocsi.
2011. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%

Mert valakik nem normálisak!

Akár milyen fajtájú/nagyságú..stb. a kutya akkor nem kell ruhát ráadni..:/ Ez engem nagyon tud bosszantani/idegesíteni! :( A kutyának azért van a szőre!!! NEM MÁSÉRT. :S

A mi kutyánk is kint van, szerintem nekik ott a helye. Főleg ha nagy fajtájú. Csak akkor jöhet be ha fél[tűzijáték-szilveszterkor] de máskor nem! Van neki kint óla bujon be oda. :) Némely embereket nagyon nem értem. :/

2011. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Mert van olyan kutya, amelyikre KELL ruhát adni, ha csóri alig látszik ki a fűból és k.rva nagy hó van. Ez inkább a felelős gazdi jellemzője.

És mielőtt vki vmi elvakult lábtörlő tulajnak néz:

Falun lakom, a két kutyám télen-nyáron, éjjel-nappal kint van az udvaron, mert be sem lehet parancsolni őket. Soha nem vennék olyan kutyát, amire kabátot kell adni.

2011. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes mert nekem dogom van és fázik pedig akkora mint egy póni és mivel kiállításra viszem nem nagyon akarom hogy megfázzon ezért bent lakik velünk
2011. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
persze van szőrük, de ha lakásban van tartva melegben és kivisszük a hidegbe, akkor a hirtelen váltás miatt csúnyán megfázhat. Ő is élőlény, a teste megszokja a lakás melegét, és onnantól kezdve már nem fog igazi téli bundát növeszteni.
2011. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Akiteki ***** válasza:
100%
Látnád a whippetjeimet: ha nincs 24 fok a lakásban, összebújva vacognak. Nem minden kutyának van akkora bundája, hogy megvédje a hideg ellen. Nincs ruhájuk, de ilyenkor csak 10-15 percet rohangálnak kinn egyszerre, olyankor nem fáznak. Aztán 3-4 órán át melegednek.
2011. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Egy állat felelősség! Ha hideg van és fázik a kutyus akkor be kell vinni a házba, garázsba vagy pincébe, vagy aki gondolja adhat rá kiskabátot. Nálunk ő is családtag, és gondját viseljük mert szeretjük. Egy kutya valóban nem gyerek, viszont nagyon szerethető. Szerintem mindig a kutyus érdekét kell nézni, hogy neki mi a legjobb. Aki nem gondoskodik a kutyájáról, az ne is vállaljon! Szerintem egy télen kertben lévő kutyának is jól esik,ha bejöhet egy rövid időre megmelegedni.
2011. nov. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!