Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyi táp elegendő egy 11hetes...

Ennyi táp elegendő egy 11hetes havanese kutyusnak?

Figyelt kérdés

Eukanuba puppy-t adok Neki, de bizonytalan vagyok, mert miután megeszi, olyan mintha még éhes lenne. Segítsetek!

Itt a kép hogy ennyi tápot kap:

[link]


2010. nov. 2. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez rohadt kevés ne sajnál attol a szerencsétlen állatol!!!
2010. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AnisszaXx válasza:
Nekünk beagle kutyánk van, meg egy keverék. Mindkettő 150 grammot kapott, 3 részre osztva. Mi Hill'sel etettük őket. De általában a táp hátoldalán van etetési irányadó, és egy ilyen mérőpohár sem drága. :)
2010. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom tőle, de havanese kutya, prémium minőségű táp ami részből arról ismert hogy kevesebb is elég! Ja és azt elfelejtettem hogy napi 3× etetem, mindig annyit amennyi a képen van! Néztem a csomagoláson lévő táblázatot, azon 90g-ot írt, de nem tusom hogy alkalmankét(napi 3×) vagy el kell osztani 3 felé, és az tényleg nagyon kevés úgy.
2010. nov. 2. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha napi 90grammot ír, akkor azt el kell osztani 3 felé. Egyébként pedig egy idő után látszani fog, ha nagyon sovány akkor adj neki többet. Ezt ki kell tapasztalni.
2010. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 AnisszaXx válasza:
Igen, esetedben a 90 grammot kell 3 felé osztani. :)
2010. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekünk is van kutyánk figyelj adj neki egy fél tálnyit ha nem kéri otthagyja ennyi
2010. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elöttem lévő: az a gond hogy a kutyáknak sosem elég a kaja ami elöttük van XD
2010. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!