Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vitaminokat adjak?

Milyen vitaminokat adjak?

Figyelt kérdés

Milyen vitaminokat tudnátok javasolni kutyának, aminek nincsen ökör ára?


Nem rég hoztunk ki a sintér telepről egy németjuhászt. Telep őrzésre. Nem én veszem a kajáját, hanem a főnököm, ( táp konzerv ), és rizst vagy tésztát kap amit én főzök meg neki.

De szüksége lenne vitaminokra ásvány anyagokra.


Aki az adjak neki macska szart tanácsolja kérem mellőzzön!!!


2010. nov. 2. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
PET PHOS , K9. Ezek jó komplex kiegészitök.
2010. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megveszem neki!
2010. nov. 2. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Amiket leirtam,nagyon jó készitmények,de nem a legolcsobbak.Személyes véleményem és tapasztalatom,hogy megéri.Ha pedig kifejlett kutyáról van szó,azoknak olcsóbb, mint a kölyökkutyának.Én kúraszerüen szoktam adni(nekem is nj-om van),de nagyon meghálálja.
2010. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az Immunovet is nagyon jó, állatorvosok is szokták ajánlani és tök korrekt ára van. 1700Ft egy csomag.Ebben van sok ásványi anyag is. Annyi, hogy ezt tápba kell keverni, por formában van. Az is jó amit az első írt.


Ha nagyon nincs pénzed, vegyél Lavet-et, ez kb 500Ft. Ja és ha kinti kutya, nem árt, ha a téli időszakban végig kap valamilyen vitamint. Ha más, nem ezt az olcsót vegyétek meg neki. Amiket írtam Fressnapf üzletekben lehet kapni.

2010. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


még az a 2 is jó (ezek nagyobb kiszerelésben vannak, 1kg-osak), 2800 körül van az áruk


[link]


[link]


A 2.-ból (happy dog) elég lenne neki 2 merőkanál naponta, és így kb. 50-60 napra elég. Az majdnem 2 hónap. Szerintem ez lenne a leggazdaságosabb és még jó is. 1400Ft/hónap

2010. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ok! Szétnézek a Fressnapfba. Nem a legolcsóbbra gondoltam, de nem is hat hét ezer ft- ra.

A főnökömnél ki tudtam harcolni, hogy ne a legszarabb tápot vegye neki. Vitaminokra már nem tudtam rábeszélni.

Az két három ezer nem vág enegem földhöz, úgy hogy inkább megveszem én.

Még jó hogy az etetését teljesen rám bízta. Most kétszer kap egy nap.

2010. nov. 2. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!