Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1,5éves a kutyám. Régebben ha...

1,5éves a kutyám. Régebben ha hazaértem, mindig üdvözölt, csóválta a farkát, stb, most meg néha még a szobából sem jön ki hogy megnézzen mikor belépek az ajtón. Más gond nincs vele. Mi lehet a baja, kedvetlen talán?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 01:25
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Én sem ugrok ki mindig anyámhoz, ha hazaér XD
2010. nov. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
átpártolt más gazdihoz...?
2010. nov. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Megutált! AZ én kutyáim 3,5 évesek, de a mai napig rohannak ki hozzám, és legalább 2 percig "szerelmeskedünk"!
2010. nov. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

lehet, hogy csak rájött, hogy hazajössz-elmész minek örüljön úgyis megsimogatod.

Amikor nem üdvözöl akkor ne is simogasd meg!Nyugodtan menj be szobába tegyél-vegyél, de nem simogasd meg.Ülj le mellé, de ne nézz rá, ne szólj hozzá!Ha odajön akkor csak unalmas neki ez az egész.

Lehet azért is mert nem vagy neki eléggé figyelem-felkeltő.Ilyenkor szólítsd magadhoz.Öleld meg, esetleg adj neki jutalmat.

De ahogy az utolsó is írta, lehet, hogy megutált.Máskor sem megy oda hozzád? Vagy csak akkor mikor hazajössz?Szoktál vele játszani?


Bármelyik ötletet is válaszd, akkor csak azt csináld ne válts!Próbálj meg érdekes lenni a kutyuli számára.

Mint már írtam: Vagy úgy, hogy nem figyelsz rá és akkor neki kell megtenni az első lépést, vagy úgy, hogy odarohansz hozzá boldogan és dögönyözöd.

De szerintem az elsővel próbálkozz, mert ahhoz, hogy Te legyél a falkavezér az is benne van, hogy Ne a kutyát üdvözöld először!Bár én ezt nem tartom be! :)

Remélem segítettem!

Játssz sokat a kutyival, legyél vele sokat!

Szia!

2010. nov. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 capsread ***** válasza:
Ha hívod, letérdelsz mellé és simogatod, akkor nyalogat, meg ilyenek?
2010. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

tapasztalatom: amilyen az adjon isten - olyan a fogadj isten. Vagyis a kutyák teljesen ráhangolódnak az emberekre. (kivéve a csau-csau-t, de az egy más téma)

Ha vissza akarsz térni az érzelemdús, boldog találkozásokhoz, akkor kezdeményezz!!! Rikkants, tapsolj, hívd, simogasd! Nagyon jó egy jókedvű kutyával. De ha ez sem hatásos, akkor a kutya beteg. Nagyon tudnak álcázni, sokat kibírnak,mire végleg összeomlanak. Figyelj! Tanulj!

2010. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szokott nyalogatni,meg mindig az ölembe akar kéredzkedni,de lehet hogy tényleg én vagyok rá ilyen hatással,mert mostanában nagyon sok dolgom van,gyorsan kell csinálnom mindent,hazafutok-elrohanok,alig van időm:( Megpróbálom akkor valahogy kibillenteni ebből az állapotból valahogy.Köszönöm a válaszaitokat!
2010. nov. 3. 13:49
 8/10 anonim ***** válasza:
azt gondolom,hogy 14-16 éves lehetsz, :-) az én fiam ebben a korban pontosan ugyan így "működött", ebből következett, hogy a kutya egy idő után már egyáltalán nem fogadott szót neki, vagy ha szólt a kutyának, az rá se nézett. Teljesen elveszítette akkor (azóta megint nagy a szerelem) a fiam a falkában elfoglalt helyét :-)
2010. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
29 vagyok...:D
2010. nov. 4. 23:39
 10/10 anonim ***** válasza:
:-) Igen, miután megírtam a levelemet, gondolkodtam a dolgon és rájöttem, hogy nem jól írtam, hozza kellett volna adnom +10 évet a 14-hez :D A bassetünk most tizenhárom és fél! :) Sok sikert(ebben is) és sok örömöt!
2010. nov. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!