Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki gazdik! Ti mit szoktatok...

Yorki gazdik! Ti mit szoktatok adni kutyusaitoknak?

Figyelt kérdés
Most nem a tápokra gondolok(de azt is leírhatjátok) hanem pl. szoktatok neki főzni?Vagy van olyan aki maradékott ad a kutyának?
2010. nov. 3. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ha főzök, akkor a húsról leszedett zsírosabb darabokat megszoktam neki sütni vagy főzni. Előfordult már, hogy maradékot kapott, de csak akkor ha nincs rajta sok fűszer. Levesből szoktam neki adni, főtt sárgarépát, borsót, leveshusit. Szokott kapni főtt virslit, lecsókolbász. Persze ezeket táppal összekeverve. Vagy kenőmájast, ha májat sütök, abból is adok, azt imádja. Stb.
2010. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Maradékot semmiképp se. Viszont főzni csirkét szoktunk és azt kap napi 2x reggel és este. Tápot is eszik mellékesen.

Érdekes megfigyelni míg az enyém kap főtt ételt sokkal masszívabb és mokányabb, a múltkor láttunk egy yorkit aki csak tápon él kis nyüzüge volt. Szóval csirkét ajánlom (csirkemell, comb, máj, szív) szoktunk mellé egy kis rizst is adni megeszi nagyon jó súlyban lévő 2,2kg yorkim van(:

2010. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én Yorkim tápot is eszik, meg persze azt is amit mi :) Mindig kér abból amit eszünk és szoktunk mindenből adni neki.

Nekem a doki azt mondta, hogy a nagyon fűszeres ételekből ne túl sokat adjak neki és csontot sem kaphat.

Egyébként az én kutyusom kedvence a mákrémes kenyér :)

2010. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12:11-es válaszoló vagyok. Nem mákkrémes kenyér, hanem májkrémes kenyér :) Elnézést a hibáért.
2010. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, még annyit tennék hozzá, hogy kimondottan neki nem főzök, de szoktam neki venni hús nyesedéket, ha nincs más lesütöm.

Vicces, hogy az egyik hozzászólónak nagyon jó súlyban van a kutyája, 2,2 kg-mal, akkor én mit mondjak?! Az enyém 2,9 kg. Szeret enni, de nem kövér.

2010. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

12:11 semmi baj :)

köszönöm a válaszokat

2010. nov. 3. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
12:15 nem kövér a kutyád én egy szóval se mondtam 2kg-3kg között mozog egy yorkie súllya. Nem kell kifordítani a szavaimat. Köszönöm(:
2010. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!