Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Bolha!

Mit csináljak? Bolha!

Figyelt kérdés

Nincs pénzünk most új nyakörvre. Elveszítettem az állásomat, és minden pénznek meg van a helye, sőt, még kevés is!

Májusban vettem a kutyánknak scalibor nyakörvet, de úgy néz ki, hogy már nem használ, mert bolhás lett szegénykém. Nagyon vakarózik, s láttam benne bolhát is.

Mit csináljak vele? Rossz nézni ahogy szenved! :((


2010. nov. 3. 13:02
1 2
 11/14 Ibikee válasza:

Akkor sem halálos.

Csak riogatják vele az embert

de télleg akkor lehet nagy bay ha nagyon elszaporodik, ami legtöbbször a környezettöl függ. és nem hiszem hogy valami rémes hejen van a kutyuska:)

2010. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem fürdesd meg valami bolha ellen samponnal, és próbáld meg kézzel kiszedegetni belőle a bolhákat. vagy meg is fésülheted ilyen nagyon sűrűfogú fésűvel, az kiszedi a petéket is. Utána tegyél rá bolha elleni cseppet (spot on), igaz, 2900 Ft de több hónapig véd bolha és kullancs ellen is. a fekhelyét ne felejtsd el kirázni, kimosni, és lefújni bolhaölő szerrel!
2010. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A férjem bemegy ma a városba, hogy van e Neostomosan.


Nincs rémes helyen a kutyus! Úgy gondolom bárki kerülhet ilyen helyzetbe. Ha nem érdekelne tennék rá! Ő nálunk családtagnak számít szinte. Szeretjük, akárcsak a gyermekeink. Ezért is szeretném ki irtani belőle a bolhát. És persze, hogy ne kínlódjon. Na meg kellene megint féreghajtót is adni egyben.

Csak azt nem tudom honnan szedi össze.

2010. nov. 4. 05:22
 14/14 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:58:


Ugye ezt nem komolyan írtad, hogy kézzel kiszedegetni belőle? Láttál te már berni pásztort?

2010. nov. 4. 05:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!