Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vigyem magammal a kutyát...

Vigyem magammal a kutyát (külföldre) vagy hagyjam itthon?

Figyelt kérdés
Van egy kistestű kutyám, 5 éves. 2 hónap múlva megyek ki külföldre dolgozni, 3-4 hónapra. Szerintetek mi a jobb megoldás, ha itthon hagyom anyukámnál (kertes házban él és nem valószínű, hogy ki fogja vinni sétálni) vagy nővéremnél, aki amúgy nagyon szereti a kutyákat (neki is van),sokat foglalkozna vele, de elég sok dolga van amúgy is és nem szívesen zúdítanék rá mégegy problémát. Esetleg vigyem magammal? Csak nem tudom pontosan, milyenek lesznek a szomszédok, ha megbetegszik, nehezebben tudok állatorvost keresni neki, de mégiscsak a gazdájával lenne.
2010. nov. 3. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd magaddal, a kutyának a gazdája mellett van a legjobb helye,főleg ilyen hosszú időre.
2010. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én biztos vinném magammal!

A kutyának ott jó, ahol a gazdája van. 3-4 hónap alatt azért már kiismered majd magad a fontosabb helyiségekkel kapcsolatban és gondolom lesznek barátaid is akik majd segítenek neked.

2010. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vidd magaddal. Mindenképpen készíts oda neki néhány alapvető dolgot, amivel ki tudod bekkelni a dokit alapesetekben (betadin, calcium, féreghajtó, fájdalomcsillapító, stb.).

Az útlevél sem egy veszett összeg és szerintem mindketten élvezni fogjátok, neked is sokat segít majd, ha veled van.

2010. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy beviheted-e az adott országba a kutyát. Ha Angliába vinnéd, akkor gondold meg, miután az állategészségügyi rendelkezésekről tájékozódsz. Karantén!
2010. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 capsread ***** válasza:

Vidd magaddal. Én egyszer hagytam otthon a kutyámat, a terv szerint két hétre, de három nap után hazamentem, mert se enni, se inni nem akart... Szóval, inkább vidd.

Plusz szerintem, sokkal jobb kutyával együtt menni az új helyre, mint egyedül.

2010. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!