Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális viselkedés ez egy...

Ez normális viselkedés ez egy kiskutyánál?

Figyelt kérdés
már kétszer előfordult, 5 hónapos a labrador kutyim és reggel elakartam venni a kislabdáját tőle, h játszak vele és rendesen rám morgott és majdnem megharapott. és látszott rajta, h ez nem "játékos" morgás harapdálás volt.. meg az előbb behozott egy kis fadarabot elakartam venni tőle és ismét ez az ellenséges morgás és majd nem megkapott.. egymás után többször is. ez miért lehetett? sokszor elvettem már tőle a játékát de soha nem csinált még ilyet.
2010. nov. 3. 17:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha sosem adtok neki, akkor gyorsan leszokik róla.

De ha mindig megszánja valaki, akkor mindig kunyizni fog.

A kutya észlény és hamar kiszagolja a gazdik gyengeségeit!

2010. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy: sosem adsz neki

Kettő: a táljában csak etetési időben van kaja, egyébként sosincs előtte. Ha folyton ott a táljában a kaja akkor megvan az egyik dolog ahol nagyon elrontottátok már az elején. Kaját csak úgy kap egy kutya, h leül, megvárja míg kiteszed a kajáját, vársz pár másodpercet és vezényszóra mehet enni. Ha nem eszi meg 5-10 perc alatt, akkor elveszed és majd a következő etetésnél megkapja.

2010. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!