Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajta...

Szerintetek milyen fajta keverék? Képek lent

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ő a kutyám, Garver. Menhelyi. Arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek milyen fajták keveréke lehet?


2010. nov. 3. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Német Juhász és Golden Retriever :) Vagy ki tudja milyen vér csörgedezik még benne :P Amúgy nagyon szép kutyus. :)
2010. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szép kutya. :) A színe németjuhászos, az alakja meg sztem valamilyen szetterre hasonlít. Sok boldogságot hozzá. :)
2010. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nagyon aranyoos :D én talán egy kis spánielt is látok benne :)
2010. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem értek a kutya fajtákhoz, de azt tudom, hogy ez a kutya gyönyörű : )
2010. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D
2010. nov. 3. 20:35
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
spániel és hosszú szőrű német juhász kutya ez 90 %-ba biztos vagyok benne,értek a kutya fajtákhoz.a színe és a füle(nem olyan hosszú),feje kis részben német juhász(nincs olyan széles szája) na meg a teste is félig német juhászos a pofa és szem körül spániel és a test alkata nagyobb bár a spánielnél kicsit de kb a spániel felett és a német juhásznak kicsit lejeb van kb 45-50 cm marmagasságú lehet és úgy 30-35 kiló körüli.úgyhogy szerintem spániel-német juhász kutya keveréke lehet amugy nagyon szép kutyuska :D sok boldogságot hozzá
2010. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A németjuhász vér biztos. A másik vonal nekem kicsit Golden retrieveres, kicsit agaras és kicsit spánieles. Szóval konkértan nem tudom, ezek csak tippek, de nagyon jól "össze lett hozva" ez a kutya, tényleg nagyon szép. :)
2010. nov. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
orszarvú és orángután keverék.
2010. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Szerintem is golden retriwer és német juhász!Nagyon ari!
2010. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon értek a kutyákhoz, a német juhász az alap, az első képen pedig szerintem szinte tisztán kivehető egy spániel arca. Nekem legalábbis az ugrott be elsőnek! :)
2010. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!