Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nov 1 -jén ellett szukának...

Nov 1 -jén ellett szukának immunrendszer erősítése ként adhatok béres cseppet vagy c-vitamint?

Figyelt kérdés
szeretném ha egy kicsit "erősödne" a szervezete és igy valamilyen szinten a tejen keresztül a picik is kapjanak belöle!
2010. nov. 3. 20:24
1 2
 11/18 anonim válasza:
Adj neki krinolint. Szerintem c++vitamint adj.
2010. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
igen nem fogdosom öket,csak annyira h megnéztem hogy egészségesek e,tavaly mivel sokan voltak az egyiknek a lába("csuklója") forditva nött a doki szerint azért mert sokan voltak a méhben.ezért mikor megszülettek leellenöriztem mindenki épséges e.friss viz mindig van a szuka sokat iszik.köszönöm hogy irtatok
2010. nov. 3. 21:50
 13/18 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ellés után érdemes az anyakutyusnak starter tápot adni, olyat mint amit a piciknek fogsz 3 hetes korban. Kiegészitheted az étrendjét hussal, túróval,forralt kecsketejjel, plussz vitaminra nincs szüksége. Ne irkáljátok már a "C" vitamint. A kutyának nincs szüksége rá, ugyanis a saját szervezete állitja elő.
2010. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

kutyabéres csepp mehet c vitamint viszont semmi esetre se!

kiváló minőségű, magas fehérjetartalmú táp, pár csepp lenmagolaj szintén hasznos

2010. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Bármilyen jó minőségü starter tápot etetsz a szoptatós szukával, a kálcium nagyon fontos. A kölykök nagyon hamar kiüritik a szuka szervezetéből,és ez teljes gyengüléshez,/ szoptatási tetánia/ sőt halálhoz vezethet. Naponta szükséges a kálcium tabletta.Állatorvos javaslata szerint a szoptatás végéig ajánlatos adni. Igy biztosan nem lesz semmi baja az anyának.
2010. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtatok,az állatorvostól kaptam multivitamin tablettát ami sok kalciumot meg foszfort tartalmaz meg egy csonterősitöt is kapott,amiben szintén ezek vannak.mindkét dobozon rajt van hogy vemhes és szoptató kutyáknak ajánlott!
2010. nov. 8. 07:42
 17/18 anonim ***** válasza:
Azért mindkettőt ne add, vagy egyiket, vagy a másikat. És nézd meg azt is, hogy ne legyen benne sok "D" vitamin.
2010. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
OKés köszönöm hogy irtál,szép napot
2010. nov. 11. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!