Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell mindenkinek yorki?...

Miért kell mindenkinek yorki? Divat kutya!

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 20:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

a szellemi szintedre utal az hogy ezt a kérdést sem tudtad normálisan megfogalmazni...

én sem szeretem az ilyesmi kutyákat de nem ítélem el azt aki ilyet tart

mindenkinek más az ízlése

2010. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindegy neked? Amúgy a mindenkit kicsit túlzásnak érzem...

És ahogy írtad divat kutya így van aki divatozásból tartja és van aki a fajta szeretetből ...

2010. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Miért teszel föl olyan kérdést amire tudod a választ?
2010. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
:D én se tudom..pedig már nem is olyan aranyos...van nála szebb kutyus:) lehet mert sokan élnek panelba és oda a pici kutyus jobb
2010. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
Én nem szeretem a yorkikat, a legtöbb ideggyenge, és hülye. Nekem ez a tapasztalatom velük. És olyan, hogy Mini yorki meg Toy yorki meg iylen f@szságok nincsenek-_-"
2010. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 capsread ***** válasza:
86%

Nekem csak volt yorkim, és én anno nem azért tartottam, mert divatkutya, hanem mert ott kóborolt a környéken, és én befogadtam (szóval nem volt törzskönyves, de yorki volt). Másodszorra meg azért volt yorkim, mert az elsőt nagyon könnyen taníthatónak, kedvesnek és ragaszkodónak találtam.

Az tényleg nem jó, hogy vannak akik divat cikként tekintenek a yorkikra, és nem nevelik, emberként kezelik, nem is sétálnak velük, mert a kicsi kutyának nem kell (dehogynem).

De szerintem kedves kis állatok (plusz az enyém - mind a kettő - azt is feladatba kapta, hogy irtsa a patkányokat, és azt is megtették - mivel erre tenyésztették ki őket).

Amúgy, most őszintén, kérdező, ugye Te csak vitatkozni akartál?

2010. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Mehet a lepontozás? Mégis mire, drága? :) Kérdést írtál és nem választ. Egyébként értelmetlen a kérdésed. És mindenkinek magánügye milyen kutya tetszik neki és mit szeretne tartani. Ha neked nem tetszik nem tartasz és ennyi. Foglalkozz a magad dolgával.
2010. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Mi a f... közöd van hozzá,hogy ki milyen kutyát tart?!
2010. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%
Mert valakinek az tetszik, nem logikus? Egyébként meg cuki, az emberek meg szeretik a cuki dolgokat. Pl. kisbabák. Azok is cukik, és lám, mindenki szereti őket.
2010. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Válasz a kérsdésre: Csak, igen az. és?

Minek kérdezel olyat amit te is tudsz??????????

2010. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!