Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a leghelyes...

Szerintetek melyik a leghelyesebb kutya? tudom hogy mindenkinek más de lécci sokat segíttenétek ha leírnátok. Ha tudtok akkor írhattok tapasztalatokat is a kutyával kapcsolatban

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

A sajátom, aki border collie :) De az, hogy leghelyesebb kutya, az mindenkinek más, ahogy írtad is, a világ összes kutyafajtáját fel lehetne sorolni, mert mindegyik nagyon helyes kutya. És akkor még ott vannak a keverékek is, akik az összes fajtánál gyönyörűbbek tudnak lenni, és hálásak. Na meg persze fontos az, hogy te milyen irányzatot kedvelsz - a lógó fülűeket, vagy a felálló fülűeket, ráncos arcút stb. Milyen temperamentumú kutyust szeretnél - energikusat, lustát, terelőt, munkakutyát, örző-védőt, vagy csak egy bújós kis bohócot :)


Itt ajánlom, hogy nézz körül: [link]

Itt megtalálod az összes kutyafajtát, és eldöntheted, melyikük számodra a leghelyesebb :) És még az FCI által nem elfogadott fajták is benne vannak. Sok sikert!

2011. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is mindegyik helyes,nekem egyébként a cocker spaniel nagyon tetszik
2011. jan. 12. 14:02
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja és koszonom az infót :DDD
2011. jan. 12. 14:04
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem két angol cockerem van, két teljesen különböző egyéniség. Igazából egészen kis koromtól kezdve nagyon tetszettek, így ezért is náluk kötöttem ki. Igaz, hogy az idősebbiket úgy fogadtam örökbe. :)

Ettől függetlenül nagyon tetszik még a berni pásztor, a golden retriever, a francia bulldog. és a tesóm keverék kutyusa, akinek nem tudjuk a vérvonalát, de teljesen úgy néz ki, mint egy border collie :) Amúgy a keverék kuttyok között is vannak gyönyörűségesek :)

2011. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Andrea1987 válasza:
Nekünk amerikai staffordshire terrierünk van, már 7 hónapos,de nagyon barátságos,és aranyos is,. attól függetlenül, hogy harci kutya.csak ajánlani tudom.Bár nevelés kérdése!
2011. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kosziii az eddigi válaszokat ezek mind nagyon helyes kutyusok...sokatr segít nekem is ez a választásban
2011. jan. 12. 14:09
 7/16 anonim ***** válasza:

A drótszőrű magyar vizsla,

a drótszőrű foxi,

a simaszőrű fekete, rajzos tacskó

minden kölyökkutya

2011. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Valamiért én is drótszőrű eb -párti vagyok. Megőrülök a bozontos szemöldökért, és a szakállért! Imádnivalóak! Persze csak kutyában.

Drótszőrű magyar vizsla , griffon, Jack Russel, Airedale terrier, de tetszik az ír szetter és az óriás schnauzer is!

2011. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én minden kutyát imádok, és elolvadok tőlük. De amelyik teljesen meglágyítja a szívem a 10 hónapos németjuhászunk mellett, az a sharpei kutyus. Minden álmom egy sharpei.

21/N

2011. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2011. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!