Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb Golden...

Melyik a legjobb Golden retriever tenyésztő? (Szerintetek)

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 17:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen!

Hát, ha a barátomnak is tetszik, akkor Bonnie lesz a neve az új kis jövevénynek.

Amikor feldobtam a témát, nagyon örömmel fogadta hálistennek, szóval nagyon szeretettel várjuk mindannyian.


Ja igen, mostmár eldőlt, honnan hozzuk Bonnie-t.

Az egyik ismerősünknek megtetszett a kutyatenyésztés, már régóta van neki egy törzskönyves goldi lánya, azt hiszem 4 éves. És hát egy belga goldi kannal lett fedeztetve, és így nekünk nagyon jó áron, törzskönyvvel, oda adja az egyik pici kan kutyát. :)

Az apuka nagyon szép, minden gazdinak ilyen szép kutyát kívánok. Az anyuka is minden betegségre lett a fedeztetés előtt vizsgálva, mindentől mentes, úgyhogy nagyon boldogok vagyunk.

Már csak 3 hét és megszületik Bonnie!:)

2010. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Dejóó! :)

Ez a név nekem is nagyon tetszik (:

Jó babakuyázást :) (:

2010. nov. 7. 17:11
 13/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen!

Már nagyon várjuk Bonnie-t :)

Már megvettük a kutyaházát, játékai is vannak, már rendeltünk a tápból is amit fog kapni, és még hátravan egy két dolog.. Már megcsináltattuk a bilétáját is! Jaj, nagyon várom már hogy megszülessen!

Tegnap voltam a mamakutyánál, már nagyon szépen kerekedik a hasa, az állatorvos azt mondta körülbelül 3 hét múlvára eshet a terhesség mert akkor lesz abban a napban. :)

Szóval pár hét és lesz egy új jövevény!

Missy-t is már készítem fel, egyre többet járunk kutyatársaságba, és tegnap este egy kölyök rotival játszott de olyan jót.. :)

2010. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

És neked miújság a Goldiddal?

Melyik tenyésztőtől veszed? Választottál már? :)

2010. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Akkor nagyon várhatjátok! :)

Sok örömöd legyen benne! De ez bíztos, hogy így lesz :)

Olyan helyesek a goldenkölykök!


Háát őszintén szólva nemtudom :D

A mostani goldim nagyon jól van (:

2010. nov. 8. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!