Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb kutyafajta vagy neked melyik tetszik legjobban?

Figyelt kérdés
Nekem/nekünk a németjuhász jött be tanulékony okos játékos jó házőrző.
2010. nov. 6. 00:54
1 2 3 4 5 6
 11/55 Eliza97 ***** válasza:
100%
Nekem 2 kedvencem van nem tudok köztük dönteni:az egyik a havanese(van is olyanunk) a másik pedig a magyar vizsla.mindkét fajtát imádom
2010. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon örülök hogy a Magyar Vizsla ilyen nagy kedvenc! együnk rá büszkék hisz ő a miénk! És még a sok magyar fajtára. Nekem is Magyar Vizslám van NAGYON SZERETEM ÍGY Ő A KEDVENC FAJTÁM: Okos, Kedves,Jó jelző kutya, Barátságos, Fáradhatatlan, Vicces, Gyermek barát... stb stb

És a másik kedvencem a Német Juhászkutya. :)

2010. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%
Boerboel
2010. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
71%

Nem sorrendben:

-Magyar Vizsla (nekünk van természetesen!) :)

-Pincsi összes formája, vagyis keverék, fajtatiszta palotakutya, mindegyik kedvenc. :) (neköük pincsi is van) :)


Ez a két fajta azért kedvenc, mert nekünk az van. De ha ettől eltekintünk, akkor az összes kutya kedvenc. Imádnivaló az összes kutya a földön. Kivéve persze a viselkedés problémás kutyák, de ez nem fajtafüggő és nem is a kutya hibája. Szóval egy Rottweilert is agyon tudnék dögönyözni, sőt el is fogadnám, ha valaki akarna adni egyet, ugyanígy az összes többi fajtát imádom. :)

2010. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%

Bernáthegyi a nagy szerelmeme:D imádom őket, csodálatos fajta:D:D:D

ha van az embernek rá ideje, akkor könnyen tanítható, jó házörző mégis ízig vérig családi kutya:D

2010. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
79%

Vicces, hogy mindenki a magyar vizsláért bolondul, aranyosak, tetszenek nekem is de nekem valahogy jobban bejön a Német Vizsla. Nincsenek még annyira túltenyésztve, és nézd meg ezt a képet. Hát nem aranyos?

[link]

2010. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%

Mudi, komondor, dobermann - a kedvenceim, a következő kutyá(i)m közülük kerül majd ki:)

De nagyon szeretem még:

- labrador - most egy labim van meg egy labi-németjuhász keverékem, számomra most ők a tökéletes kutyák

- bracco italiano

- ordas (munka típusú) német juhász

- kangal

- pásztorkutyák

2010. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%

staffordshire terrier,ilyenem van. kemény kötésű, szép kiállású, csupaizom eb. nekem ő testesíti meg a GYÖNYÖRŰ szót:)


17 /L

2010. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
73%
Elsőnél ott a pont! Az ausztrál juhászkutyákba vagyok szerelmes, már kis korom óta. A border collie-t is szeretem, de ő túl pörgős nekem, nem lehet lecsapni, az aussie valamivel nyugodtabb, nekem ő a tökéletes kutya!
2010. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
85%

14:03!


Van igazság abban, amit mondasz. Mondjuk Vizslák között nincs nagy különbség, inkább csak a külsejük különbözik. Szóval ha már Vizsla, akkor végülis mindegy is, hogy milyen Vizsla, mert mind gyönyörű és a jellemükben sem különböznek nagyon. Bár a Német Vizsláról úgy tudom, nem csak jelzőkutya, hanem örzőkutya is, nagyon védelmező. Ez nekem pont nem tetszik benne, de van, aki meg pont emiatt választaná a Német Vizslát. A másik nagy kedven a Weimari Vizsla, azal a gyönyörű ezüst színével, áhhh, nagyon szépek, okosak a Vizslák mind. :):):)


(12:03 voltam)

2010. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!