Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legerősebb őrző-védő...

Melyik a legerősebb őrző-védő kutya? Tényleg igaz, hogy a Kangalnak olyan erős harapása van mint egy oroszlánnak? A Kangal a legerősebb kutya?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 16:39
1 2
 1/16 Harrr ***** válasza:
34%
Snoopy a legerősebb kutya :)
2010. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2010. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, hogy ilyen marhaságot kérdezel? Láttál már oroszlánt? Meg kutyát?


Egyébként a hiéna harapása az nagyon erős. Talán a legerősebb. Tarts azt.

2010. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De azért kérdeztem, mert az volt a tv-ben múltkor. Hogy állítólag a Kangalnak olyan erős harapása van mint egy oroszlánnak.
2010. aug. 9. 16:56
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Az lehet. Mondjuk, a oroszlan harapasa nem egy nagy "vasisdas"... A macskafelek harapasa egy vicc azokhoz az allatokhoz kepest, amik tenyleg "arra vannak, hogy harapjanak". Szoval, szerintem egy komoly kutya (talan meg egy nemetjuhasz is) erosebben harap, mint egy oroszlan. :P

Ha harapast akarsz, akkor mint mar tanacsoltak, hiena, ha az tul sokat rohog, akkor meg aligatorteknos. Ha to partjan elsz, akkor meg tigriscapa.

2010. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
:)
2010. aug. 9. 20:39
 7/16 Maskawa62 ***** válasza:
9%

Gyakrabban kéne kutyás műsorokat néznem.:)

Nem tudom, lehet.

Legerősebb ő.v. kutya szerintem a komondor. Nem vicc! Hatalmas, tiszta izom, és a bundája harapásálló! Nem azt mondom, hogy legyőzhetetlen, de bármelyik felkészített, harcoltatott kutyának komoly ellenfél lehet!

2010. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
sztem a kuvasz,vérbeli örző kutya,nekünk évekig kuvasz volt.a kerítést átvitte a cigány után úgy utálja őket.ha a családom valamelyk tagjához közelített vki előbb morog és ha nem értenek belőle támad.
2010. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A Kangal megjelenésre is azt sugározza hogy erős kutyus:) szerintem simán harap olyat. Mellékesen ha erős kutyát akarsz ott a Pitbull megfelelő foglalkozással és edzéssel nagyon okos és szelíd barát lenne:)
2010. dec. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Én is hallottam már hogy a Kangal a legerősebb, és néhány tag majdnem a legnagyobb is!Egy videón összeverekedik mindenféle kutyával pitbullal,argentin dogal,rotival...na meg medvével is meg ilyesmikkel (ami persze nekem nem jön be mert a kutya nem viadalra való).Most nem tudom linkelni,majd ha otthon leszek azért belinkelem!

Még hogy komondor....

2010. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!