Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya hűtésére szerintetek...

Kutya hűtésére szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

[link] [link]

Utazáshoz kellene, vagy nyári melegben ha kinn kell lenni. Válaszoljatok minél többen, légyszi.


2011. júl. 9. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyám úgy hütti magát,hogy egy árnyékos helyen pl. bokor tövében ás egy gögröt és oda fekszik.Ilyen kacatot nem adnék rá!

Ha víz közelben vagyunk (patak,tó)ott hüsíti magát.

2011. júl. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok ivóvíz és árnyék kell a kutya hűtéséhez. Ha víz van, be tudjon menni úszni, esetleg egy nedves törölközővel a fejét, mancsát áttörölni.
2011. júl. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam úgy hűti magát, hogy befekszik a legnagyobb tuja alá, mert ott jó hideg van, és ilyenkor nyáron mikor majd' megsülünk akkor van neki letéve egy vizes törölköző, azt is nagyon szereti
2011. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ilyet nem vennék...

Falun lakom, a kutyámat slaggal szoktam hűteni.

Amikor panelben laktam, akkor meg minden sétánál vittem le vizesüvegeket és a fűben ráborogattam több liter vizet. (bullmasztiff)

És bizony vizesen utazott a kocsiban is (én nem sajnáltam az autót).

2011. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket :) szóval le akartok beszélni :) hát a kocsit nem sajnálom, látnád most is, nem szívesen ülnél a hátsó ülésre :) egyszer már utaztunk vizes törölközővel leterítve, végül is az nem volt rossz. de gondoltam hogy ez praktikusabb, tud vele mozogni, és nem szárad ki hamar. csak nem tudom, melyik változat lenne jobb. Valaki látott már ilyet?
2011. júl. 9. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!