Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Terreur Masquée vs. Von...

Terreur Masquée vs. Von Dorlatos malinois kennel?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik kennelben vannak több szempontból is jobb kutyák.Mindkét oldalon kimagasló az állomány, de én úgy vettem észre a TM kutyák agilityre orientálódnak míg a VD-ben kimondott ŐV kutyák vannak.Én olyan kuyát szeretnék amelyik mindkét szakágban megállja a helyét :).
2010. nov. 7. 16:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Akkor a von Dorlatos.Van 1-2 von Dorlatos kennelből származó agilityben IS sikeres kutya.
2010. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
bocsánat az offért, de jól értem, "fondorlatos" ? nagyon ötletes... tök jó :)
2010. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél Visszhang kutyát.

TM kutyát nem egyet ismerek - az agility révén... Nagyon heterogének a kölykök. Van olyan TM tulajdonos aki azt mondta még egyszer onnan nem venne, mert látva a többit úgy gondolja, h csak szerencséje volt a saját kutyájával. De van aki még egyszer vett TM kutyát azok után h az övé OCD-s lett (bár nem bizonyított h örökölt volt-e, mivel durván terhelte a csaj kiskorától).

VD kutyát nem ismerek aki aktívan agilityzne... Turbit egyedül, ő nagyon tetszik, de nekem kicsit ő magas.

2010. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Köszi a zeddigi válaszokat :)

Soakt segítenek,még várok kommenteket ^^

2010. nov. 7. 17:06
 5/36 anonim ***** válasza:
43%
Az, hogy melyik sportágban vannak az adott kennelekből többen, az semmit sem bizonyít a képességeikből. Úgy veszem észre, ma inkább a kisebb munkát befektető sportok a tetszetősebbek. IPO-ra felkészíteni egy kutyát sokkal több idő, türelem, talán még szerencse is. Az eredmény is jóval később mutatkozik meg.
2010. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Agilityre felkészíteni egy kutyát semmivel sem kevesebb idő mint IPO-ra..:D és ott is szükség van türelemre,szerencsére
2010. nov. 7. 17:26
 7/36 anonim ***** válasza:
hát mi abba az iskolába járunk, amit a von Dorlatos kennel tenyésztője vezet, nekem szimpatikusak, imádom a Belgákat, nekem tőlük lesz kutyám :)
2010. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Hol van aza suli?o.o

Mert a honlapjukon én nem találtam semmilyen címet oda.

2010. nov. 7. 17:29
 9/36 anonim ***** válasza:
64%

OFF : Már pedig agilityre sokkal kevesebb idő felkészíteni a kutyát.

Én agilityzek egy borderrel,IPOztam egy nj-vel (aki már nyugdíjas)...

Agility versenyen fél év múlva márindultunk.

Az IPO pedig 2,majdnem három év volt.


Meg úgy belegondolva is,ha megnézed az IPO szabályzatot,ahhoz képest sehol sincs az agility.



ON : Én is most készülök malit venni.

Én egyértelműen a von Dorlatost ajánlom,annak ellenére,hogy én semmiképp sem vennék onnan kutyát..


A von Dorlatosoknak is nagyon "könnyű" a testfelépítésük,ugyanakkor jó ŐV ösztönük is van.

2010. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
XI. és XXII. kerület határánál a Savoya park mellett :) Top dog kutyaiskola. [link]
2010. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!