Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül ez majd nekem?

Mennyibe kerül ez majd nekem?

Figyelt kérdés

Angliába költözöm,és kíváncsi lennék,hogy mennyibe kerülnek az alábbi dolgok:


kell nekünk:


-útlevél

-mondtak nekem valami titer-t(azt hiszem ez a neve)

ebbe mi tartozik??vérvéte?összesen mennyi lenne??(vérvétellel,meg mindennel együtt.

-kell valamenyit fizetni rá,hogy kivénném,vagy csak a repjegy,meg titer??

-egyéb fontos?



előre is köszönöm


2010. nov. 7. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Kutyát koltoztetel?
2010. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vele megyek én is meg a párom is -_-
2010. nov. 7. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokba. És fél év karantén a kutyának.
2010. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az csak akkor,ha a titer rossz nem??
2010. nov. 7. 19:44
 5/7 A kérdező kommentje:
és ha kocsival vinném ki,akkor is kéne ez a herce-hurca??
2010. nov. 7. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
meg kell csinálni a vérvételt meg amit ilyenkor szokás és onnantól egy fél évig nem viheted ki a kutyát, meg kell várni az eredményt h kiküldjék.
2010. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Angliába és Irországba szigorú feltételek mellett lehet kutyát kivinni.

Először is kell egy veszettség elleni oltás, ami után 30 nappal leveszik a vért a titer vizsgálathoz. Ennek meg ára kb 15-17 ezer forint.

Ezután megjön az eredmény és ha minden rendbe van akkor kell várni fél évet, ez az ugynevezett karantén.

Ha letelt a fél év akkor lehet utazni, feltéve ha megvan a chip, az útlevél.

Utazás előtt kell széles spektrumú féregtelenítő és bolhaírtás, amit percre pontosan be kell vezetni az állatorvosnak a kutya kiskönyvébe.

Aztán ha repülővel mentek akkor az ottani herce-hurca, hogy hogyan szállíthatod, jegyet foglalni az sem olcsó ugye..

Az engedélyek szerintem 50 ezerbe megvannak.

Ha kocsival mész az engedélyek akkoris kellenek, csak arra kell figyelni hogy időhatáron belül beérj az országba, mert ha a kutyának addigra lejár a féregtelenítő és bolhaírtóra előírt ideje akkor cumi van...

Megkerülni nyilván mindent meglehet, kérdés hogy érdemes a kockáztatni.Én nem tenném. Jobb a biztonság, szóval engedélyek kellenek!

21L

2010. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!