Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap térdszalag-szakadás...

Holnap térdszalag-szakadás műtéte lesz az 5 hónapos dobermannomnak, éhgyomorral vigyük a műtétre?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 11:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
sajnos mi se nagyon hittük el, hogy ez a baja, mivel szimplán csak játszottunk vele, dobáltuk a játékát, bírkoztunk vele, így történt! Ez sajnos elkerülhetetlen volt
2010. nov. 9. 23:10
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Épp azért írok ide, mert nem értem a kérdést.

Ha az orvos mondta, akkor te másként csinálnád, ha itt mást mondanának?

2010. nov. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
épp ez az, hogy az orvos pont ezt nem mondta el. írtam neki emalt, melyben kérdeztem, nem reagált rá. Azért írtam ide.
2010. nov. 10. 11:35
 14/17 anonim ***** válasza:

Sikerült a műtét?

Utána nagyon vigyázzatok, hogy pihenjen sokat, ne terhelje az egészséges lábát sem.

2010. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

oncogito-nak: Képzeld, vannak olyan orvosok, akiknél evidencia, hogy műtét előtt nem szabad enni-inni, és azt hiszik, hogy ez mindenkinek természetes. És van olyan ember, aki ebben egy kicsit bizonytalan, így kérdez. Mi ezzel a baj???

Kérdező! Hogy van a kutyus???

2010. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha a város legjobb orvosa nem oktatja ki a gazdát, hogy mit kell tenni a műtét előtti felkészítés érdekében -- akkor nagyon rosszul álltok orvos ügyben.

Orvosnál semmi nem evidencia - ilyen alapvető dolgot ha nem mond el, akkor ott baj van.

A mi orvosunknak egy előregyártott kis írása van, amit mindenkinek a kezébe nyom első alkalommal műtét előtti és utáni tennivalók ismertetéséről.

Javaslom ezt a városotok legjobb orvosának is.

Jó pap holtig tanul.

Csak hogy ne fűtől-fától kelljen ezügyben kérdezősködni az érdekelteknek. Esetleg valaki marhaságot mond és ki lesz érte felelős?

2010. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nem kellett műteni:D:D olyan boldog vagyok:)
2010. nov. 16. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!