Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbullt. De honnan?

Pitbullt. De honnan?

Figyelt kérdés

Szeretnék a jövőben egy pitbullt vásárolni de nem tudom honnan vegyek. Előző kutyám egy pit keverék volt egy menhelyről és vannak tapasztalataim nem kell kioktatni, hogy ne vegyek :P Úgy tudom, hogy nem lehet ezt a fajtát tenyészteni (?) Külföldön sem engedélyezik ezt?

Karcsú de izmos kutyára vágyok nekem ez a felépités tetszik.

pl: [link]


[link]


2010. nov. 9. 15:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szeptember 30-tól nincs pitbull törvény, úgyhogy lehet tenyészteni.
2010. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Van ahol lehet tenyészteni.

itt érdeklődj :

[link]


remélem pusztán a fajta szeretet vezérel és azért szeretnél ilyen kutyát nem pedig más miatt. :)

2010. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%

én kérdést teszek a kérdésbe..pitbullt minek ?

nem naon értem a hasznát..

2010. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha nem érted a hasznát akkor nézd meg a honlapot amit belinkeltem...többek között.
2010. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy amstaff vagy pitbull? Nem értek hozzá, csak azért kérdezem, mert olvastam valahol, hogy a szakértőknek is gondot jelent megkülönböztetni őket...
2010. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A pit sokkal pörgősebb mint az amstaff és kicsivel kisebb is. Leginkább a fejük alapján lehet őket megkülönböztetni.
2010. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Vegyél amsaf-ot, szinte ugyanolyan, kivétel a fej formája, a pitnek inkább szögletes. Mind a kettő szikár testfelépítésű. Tartani lehet pitet jegyzői engedéllyel, amit évente kell megújítani.
2010. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azért pitbullt szeretnék mert kicsit másabb a felépitése mint a staffinak valóban alig látható de nekem ez is számit na meg ha egy jómódú pittel sétálok legalább javithatok a hirnevén. Utálom, hogy mindenki lenézi őket és rettegve átbattyog az út másik oldalára. A pit is ugyanolyan kedves és szeretnivaló kutya mint bármely másik.
2010. nov. 9. 15:47
 9/21 anonim válasza:
Nekünk mindkettő van, de természetre ugyan olyanok, nevelés, bánásmód és foglalkozás kérdése.
2010. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi Icfe a válaszod. Még van időm körbenézni és informálódni a két fajta között szóval ha tudsz staffi kennelt mutatni szivesen áttekinteném.
2010. nov. 9. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!