Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy nagy (közepes)...

Szeretnék egy nagy (közepes) testű kutyát, javasolnátok egyet?

Figyelt kérdés
Kertes házban élek,de a kert elég kicsi,van egy kistestű kutyám,és család,fontos hogy barátságos legyen,jól kijöjjön a másik kutyával,kis gyerek nincs.Minden nap legalább 2 óra intenzív mozgást/sétáltatást kapna.Írnátok megfelelő közepes-nagy testű kutyákat?(nem tudom a 35 kg mennyire nagy,legalább 15 kg legyen)Szeretnék egy nagyobb kutyát a kicsi mellé.
2010. nov. 9. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szia

nekem labradorom van. nagyon aranyos, vicces kutyus. szereti az embereket, jól kijön a többi kutyával is, nagyon okos.:) csak jót lehet mondani róla

2010. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én is a labradort javaslom,nekünk volt egy fekete,de sajnos nagyon öreg volt és elpusztult :'( csupa pozitív dolgokat tudok róla mondani
2010. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

leonbergi vagy kaukázusi.

nézz utána és ha érdekel, tudok kiskutyákat :))

2010. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Labrador, Golden retriever :D
2010. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Labrador vagy Golden retriever.

Mind a kettő jól kijön a gyerekekkel is más állatokkal. Imád játszani, legalábbis a labi még öreg korában is egy játékos bohóc. Könnyen, gyorsan tanul, játékért és finom falatért mindent. Nem ugat feleslegesen, nem urgálós, legalábbis a mi labink nem. (Még valaminek az átugrása sem a kedvence, megteszi ha azt mondom, de nem szivesen. Így ilyet nagyon ritkán kérek tőle.)

2010. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Válogass kedvedre: [link]


Ő pl. baromi cuki: [link]

2010. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!1 valamit kifelejtettem,ne pacsizzon le minden idegennel,de azért nem kell házőrzőnek lennie.
2010. nov. 9. 17:32
 8/16 xnorkax ***** válasza:
Szerintem menhelyről is választhatnál :) Mondjuk egy németjuhászt vagy németjuhász keveréket.
2010. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ma 17:21-es vagyok.

Hát ha ne pacsizzon le minen idegennel, akkor a labi mégsem jó. a golden retrievert nem ismerem annyira, fogalmam sincs mennyire házőrző. Bár mivel a két fajta eléggé rokonlelkek, szerintem hasónló a labihoz.

Akkor mondjuk egy közép schnauzer?

2010. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
labrador és golden rteriever ember szeretők németjuhász és rotweiler többi meg keverékekik házőrzők össze lehetk ölyök kutyát szoktatni más termetüvel, dán dog és németjuhász azok óriás és nagyon nayg méretűekhez tartoznak nálunk 1 boltban 1 kaukázusi van és 1 fox terier
2010. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!