Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nyugtathatnám le a kutyám?

Hogyan nyugtathatnám le a kutyám?

Figyelt kérdés

2 hónapos a kutyám.

Mindig, mikor közeledek hozzá, akkor azoonal ugrál, harapja a lábam, a kezem, és simogatni sem tudom, mivel azonnal a száját odateszi, ráadásul hegyesek a fogai is.

Sosem nyukszik le, tanítani sem tudom semmire, nem figyel csak harap.

Nem tudom mit tegyek hogy egy kicsit figyeljen is rám, és ne harapjon annyit.

Tudom hogy még kölyök, ilyenkor harap,és jáccik sokat, ezt megértem, de azért néha egkisidőre lenyugodhatna.

Mit tegyek?


2010. nov. 10. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor hoztátok el?
2010. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első, ugyanezt akartam kérdezni:)
2010. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilván azért csinálja, mert örül neked, és a figyelmedet akarja. Szerintem vegyél fel melegítőt, vagy olyasmit amit nem baj ha kiszakít, állj meg előtte, kulcsold össze a kezed, és meredten bámulj előre.


Ezt egészen addig csináld, míg fel nem adja az örültködést. Ha feladta, akkor simogasd meg. Ha erre megint elkezdi, megint összekulcsolt kéz, és távolba meredés.


De az a helyzet, hogy a legtöbb kiskutya ilyen, majd kinövi úgy is.

2010. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először fáraszd le egy jó kis fogócskázással, labdázással, stb. Utána lehet tanítgatni. Persze, azt is játékosan.
2010. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

megpóbálom

2010. nov. 10. 16:41
 6/6 A kérdező kommentje:
amúgy másfél hónaposan hoztuk el, kb 7 hetesen.
2010. nov. 10. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!