Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van rá esély, hogy még életben...

Van rá esély, hogy még életben van?

Figyelt kérdés

8-án Kispestről elkóborolt a 16 éves, teljesen süket és félig vak spániel kutyusunk...

Nem jött haza, a környéken senki nem látta. Ma a macskánk (akivel imádták egymást) egész nap gubbaszt az ajtó előtt, mintha beteg lenne, nem eszik....lehet, hogy csak hiányolja, vagy valami baj történt vele (hiszek a macskák misztikusságában) és azt érzi?...:(


2010. nov. 10. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem is a macska érezhet valamit, bár lehet hogy csak hiányolja
2010. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Érez valamit a cica szerintem .

Reméljük azt,hogy hamarosan otthon lesz a kutyus :(

2010. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy él, de talán azért ment el, mert érezte, hogy közeleg a vég. Nem akarlak elkeseríteni, de nagyim pulija, mikor nagyon öreg lett, kiszökött a kapun és többet nem jött haza. Előtte soha sem csavargott el. Mamám is azt mondta, hogy szerinte elment meghalni. Lehet, hogy rosszul gondolom és hamarosan megtalálja valaki.
2010. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdezősködjetek telefonon az Illatos úton, h nem találtak-e elütött ilyen/ilyesmi kutyát a napokban, vagy nem vittek-e be a telepre?

Helyi állatorvosoknak szóltatok?

Plakátoltatok?

Drukkolok!

2010. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyobb az esély rá a fejemben, hogy csajozni ment, ilyen szempontból nagyon fitt az öregúr, mert nyár végén a kozmetikus mondta, h alig bírt vele a csajok miatt :))

Ma nem tudtam menni flyerezni, mert a kislányommal nem tudtam kimenni ilyen időben, de talán már holnap ki tudom ragasztgatni a környéket. Ma meg tudtam csinálni, meg telenyomtam a netet...remélem elő kerül...:(

köszi a válaszokat!

2010. nov. 10. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
ragassz ki plakátokat a környékre..de ha már süket is nem biztos h haza jön meg vak nem azért h el szomorítsalak de akármi elüthette főleg h süket.:/
2010. nov. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még fitt, egészséges, akkor biztos, hogy csak csajozik. Azt hittem ennyi idősen már nagyon öregnek számít. Próbálkozzatok a rádióval is - mondassátok be, hogy keresitek, meg esetleg jutalmat is fel lehet ajánlani a becsületes megtalálónak. Sok sikert!
2010. nov. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
meglett a kis tökfej, 3 utcával feljebb lakik egy állatvédő, szerencsére ő találta meg, nála vendégeskedett ez idáig :) teljes ellátás, barátokat is szerzett, alig akart hazajönni :)))) de azért örült nekem :) főleg mi neki :)))
2010. nov. 17. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!